reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zupa ogórkowa a karmienie

Dołączył(a)
14 Sierpień 2018
Postów
5
Witam. Jestem mamą miesięcznego maleństwa. Od dłuższego czasu mam smak na zupę ogórkowa Zastanawiam się czy talerze zjedz onej przezemnie zupy nie zaszkodza maleństwo. Na internecie piszą że ogórki kiszone nie szkodzą ale wolę się upewnić.
I odrazu w temacie. Jakie potrawy są surowo zabronione?
 
reklama
Teoretycznie nie ma diety matki karmiącej ;-) a w praktyce kazda kobieta ma swoje zdanie ;p ja bym zjadła
 
Diety mamy karmiącej nie ma, ale bywa że dziecię ma alergię na bmk.Wowczas mama musi być na diecie.
Z drugim synkiem jadłam wszystko.Nie miał zbytnio kółek, więc i cole i kebsa pochłaniałam jak mnie naszło.
 
Nie ma diety matki karmiącej. Można jeść wszystko i trzeba obserwować dziecko. Ja zauważyłam że po kapuśniaku męczyły ją bąki strasznie więc sobie już daruje... Dopiero jak zauważymy jakieś niepokojące objawy to ewentualnie eliminować.
 
reklama
Do góry