reklama

Zupa tradycyjna czy zupa krem?

Przyszłytata92

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Niektórzy nie lubią takich zup, bo uważają, że są dla maluszków. Ale nam smakują.

reklama
Rozwiązania
0
myślę że różnica polega tylko na tym kto co lubi. w tych zupach kremach można przemycić zwłaszcza dziecku jakiś nielubiony owoc, moja córka na przykład nie lubi zielonego groszku a zblendowany w zupie zjada. Do zupy z cukinii jej dorzucam groszek właśnie, do tego przepisu Zupa - krem z cukinii
Zgadzam się z opcją o przemycaniu :) a reszta co kto lubi, u nas zupa krem z dynii ale w wersji łagodnej + zupa z brokułów o dziwo daje radę i jest zjadana :)

Rozwiązania
0
Moje dziecko je takie i takie zupy. Nigdy nie zastanawiałam się nad różnicami. Osobiście mi bardziej smakują zupy krem. A już zwłaszcza zupa krem z kukurydzy. :-) :)

chances

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Nie potrafię tutaj stwierdzić czy bardziej smakują mi zupy tradycyjne czy może zupy krem Lubię zarówno te i te. Z tradycyjnych świetna jest:
zupa pomidorowa z makaronem
zupa kalafiorowa przepisy.pl/przepis/zupa-kalafiorowa
krupnik
szpinakowa

Jesli chodzi o zupy krem to lubię zupę z zielonego groszku, dyniową czy francuską.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Ja uwielbiam zupy krem, i Młody tak samo, Zresztą M też lubi, więc jak zrobię to wszsycy wsuwają.

Bieniaaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
A moje maluchy lubią zupy :) I sama równiez je lubię bo jak ugotuję zupę to zwykle gotuje wieksza ilosć i w lodówce mam jedzenie na kilka dni. Lubimy i takie zupy i takie. Jak mam ochotę to robię zupę krem, jak mam ochote to gotuję tradycyjna. W weekendy natomiast rosołki. Robi sie coraz cieplej oraz niedługo będe coraz częściej robiła chłodniczki. Moj ulubiony to chłodnik z buraków. Podaje z młodymi ziemiaczkami okraszonymi cebulką. Nie ma chyba niczego smaczniejszego. No i najważniejsze jest to, ze jest to zdrowe oraz przemycam w taki sposób bardzo dużo witamin oraz mikroelementów do diety moich dzieci!
netto.pl/blog/zdrowe-odzywianie/przepis-na-chlodnik-z-burakow/

Ostatnia edycja:
reklama

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U nas ostatnio również. Lubię połączenie smaków. Dzięki temu w jednej zupie można poczuć bardzo wiele rożnych aromatów. Takie zupy poza tym sa banalnie proste do przygotowania. Nie jest to dobra opcja na obiad bo nie jest to zbyt sycące danie, ale na podwieczorek czy na kolację jest to bardzo dobra opcja. Moje ulubione to zupa krem z pieczonej papryki oraz zupa krem z selera.

Polecam jednak wcześniej kupić sobie blender bo jest to must have do przygotowania zup krem. Dobre promocje mają tutaj www.sferis.pl/miksery-1911

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem