reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zupa tradycyjna czy zupa krem?

reklama
myślę że różnica polega tylko na tym kto co lubi. w tych zupach kremach można przemycić zwłaszcza dziecku jakiś nielubiony owoc, moja córka na przykład nie lubi zielonego groszku a zblendowany w zupie zjada. Do zupy z cukinii jej dorzucam groszek właśnie, do tego przepisu Zupa - krem z cukinii

Zgadzam się z opcją o przemycaniu :) a reszta co kto lubi, u nas zupa krem z dynii ale w wersji łagodnej + zupa z brokułów o dziwo daje radę i jest zjadana :)
 
Moje dziecko je takie i takie zupy. Nigdy nie zastanawiałam się nad różnicami. Osobiście mi bardziej smakują zupy krem. A już zwłaszcza zupa krem z kukurydzy. :-) :)
 
Nie potrafię tutaj stwierdzić czy bardziej smakują mi zupy tradycyjne czy może zupy krem Lubię zarówno te i te. Z tradycyjnych świetna jest:
zupa pomidorowa z makaronem
zupa kalafiorowa przepisy.pl/przepis/zupa-kalafiorowa
krupnik
szpinakowa

Jesli chodzi o zupy krem to lubię zupę z zielonego groszku, dyniową czy francuską.
 
Ostatnia edycja:
Ja najczęściej robię zupy kremy z różnymi dodatkami, żeby nieco zmienić ich konsystencję. Zupy w takim tradycyjnym wydaniu jem tylko od czasu do czasu
 
reklama
Zupy kremy jeśli ktoś ma termomiksa to już w ogole nie ma przy nich żadnej pracy. Wrzuca się warzywa, wlewa wody a reszta robi się sama :) Polecam inwestycję w ten sprzęt ;)
 
Do góry