reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zupka

reklama
Moje dziecko os pół roku jadło zupki najpierw sama marchewka potem ziemniak pietruszka gotowane na króliki gołąbku indyku potem kurczak wieprzowina teraz ma 17 miesięcy I je dokładnie wszystko to co my zero krostek i problemów brzuszkówch wszystko zależy od jakości a nie rodzaju produktów jeśli są ekologiczne bez chemii nie są alergenami...
 
Wnuczka Zależy od tego czy dziecko jest na coś uczulone lub czy jest podatne na uczulenia. Cieszę się, że z Twoim dzieckiem wszystko w porządku. Moje po skończeniu roku jadły prawie wszystko, to co my-rodzice.
 
Jest cala lista produktow alergizujacych. Jeśli dziecko jest bardziej sklonne do alergii to niestety..... A to ze pochodza z ekologicznego zrodla ma tu minimalne zeby nie napisac ze zadne znaczenie....
 
Ja nie mówię tutaj o genetycznych zdolnościach do nadwrażliwości czyli alergii na niektóre produkty... ja uważam że wprowadzanie dziecku od pół roku produktów w nieco szybszym tempie nie będzie przyczyną alergii które nie rozwinęłyby się po podaniu za kilka miesięcy w przód... jak istnieje nietolerancja organizmu na jakiś produkt typu marchewka to szósty czy ósmy miesiąc podanie nie robi różnicy....
 
Produkty ekologiczne są wolne od tak zwanej chemi nawozów sztucznych pestycydów itp. Co w istotny sposób uczula wiele dzieci zwłaszcza tych najmłodszych... jeśli dziecko jest uczulona na marchewkę to będzie nam nią uczulona bez względu na jej pochodzenie...
 
Ja nie mówię tutaj o genetycznych zdolnościach do nadwrażliwości czyli alergii na niektóre produkty... ja uważam że wprowadzanie dziecku od pół roku produktów w nieco szybszym tempie nie będzie przyczyną alergii które nie rozwinęłyby się po podaniu za kilka miesięcy w przód... jak istnieje nietolerancja organizmu na jakiś produkt typu marchewka to szósty czy ósmy miesiąc podanie nie robi różnicy....
Skoro nie ma znaczenia kiedy wprowadza sie inne pokarmy niz mleko to dlaczego nie robi sie tego od razu po narodzinach??? Schemat zywienia nie zostal wyssany z palca.
 
Produkty ekologiczne są wolne od tak zwanej chemi nawozów sztucznych pestycydów itp. Co w istotny sposób uczula wiele dzieci zwłaszcza tych najmłodszych... jeśli dziecko jest uczulona na marchewkę to będzie nam nią uczulona bez względu na jej pochodzenie...
Zaprzeczasz sama sobie. Wczesniej napisalas ze marchewka ekologiczna nie jest alergenem a teraz ze pochodzenie nie jest istotne.... Ehhhhh
 
reklama
Wyobraz sobie, "Wnuczko", ze ja mialam ekologiczne produkty, z dzialki o d rodzicow. A marchewka jak uczulala, tak uczulala.
I teraz zastanawiam sie, z czym sie uzytkowniczka "Wnuczka " "nie zgadza" ;). Ze mialam ekologiczne warzywka z dzialki od rodzicow, czy ze moje dziecko jest uczulone na marchewke ? ;). Bardzo prosze uzytkownika "Wnuczka" o wyjasnienie , co takiego budzi tak gleboki Twoj sprzeciw :).
 
Do góry