reklama

ŻURAWIT w ciąży - przedawkowanie?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Izulek5, 5 Sierpień 2010.

1. Izulek5

Izulek5 Zaciekawiona BB

dziewczynki które to brały, prosze odpwiedzcie ile razy dziennie mogę brać ten preparat, bo lekarz kazał mi łykać 1x1 a mi się coś ubzdurało i brałam przez 2 tygodnie 2x1 - czy to przypadkiem nie za dużo i czy nie zaszkodziłam dziecku?????? jestem w 21 tyg. baardzo się przestraszyłąm gdy się zorientowałam...

proszę odpiszcie :(

2. luthiew28

luthiew28 Fanka BB :)

niby na ulotce jest napisane, że należy w pierwszych 3 dniach zażywać 3 kapsułki dziennie a później jedną. najlepiej jak zadzwonisz do swojego lekarza i się upewnisz, choć moim zdaniem krzywdy tym dzieciątku nie powinnaś zrobić, bo to tylko skoncentrowana żurawina, ale ja lekarzem nie jestem.

3. reklama
  4. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

Izulek ;-) co się stało to się nie odstanie więc spokojnie.... teraz bierz żurawit tak jak kazał lekarz :-)

dzidzia juz dość duża jest, I trymestr za Wami więc powinno być wszystko w porządku :-)

Pozdrawiam i 3mam kciuki :-)

5. Izulek5

Izulek5 Zaciekawiona BB

kochane dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Zadzwoniłam do swojego gina i powiedział że nie zaszkodziłam, dostarczyłam sobie najwyżej większą dawke wit c, ale żeby brać teraz 1x1. Mam nadzieje że nie chciał mnie tylko pocieszyć...

pozdrawiam,I.

6. luthiew28

luthiew28 Fanka BB :)

A witamina C się nie odkłada, tylko jest od razu usuwana z organizmu, więc na pewno wszystko oki :)

7. martaik

martaik Fanka BB :)

z pewnością lekarz nie powiedział tego aby Cię pocieszyć:) jestem pewna, że nie zaszkodziłaś swojemu dziecku, tylko sie nie denerwuj, ponieważ stres to już akurat zaszkodzić może

8. marysia868

marysia868 mama Macieja

ja bralam zurawit 2x1 a potem 1x1 , nie da sie tego przedawkować, bo to jest naturalny produkt.

9. madzinkaa

madzinkaa Zaciekawiona BB

popieram - stres w ciąży jest dużo groźniejszy, niż może się wydawać. co do tego preparatu to uważam, że twój gin ma rację, nie powinno się dzidziusiowi nic stać, tym bardziej,że 1 trymestr już za wami. ja co prawda biorę 1 kapsułkę dziennie i trochę innego suplementu, bo prouro, ale on też ma w składzie żurawinę i wit.C, a nadmiar witaminy C po prostu wysiusiasz, także nie powinno jej dotrzeć za dużo do dzidziusia. głowa do góry i relax!

10. reklama
  11. madzialena647

madzialena647 Fanka BB :)

racja Żurawitu nie da sie przedawkowac, bedzie tylko nadmiar witaminy C który i tak wysiusiasz:) też brałam te tabletki i nawet po kuracji lekarz zaleciła mi żeby brac je przez tydzien, a potem tydzien przerwy i tak w kółko - nie zaszkodzą a żadnym wypadku:) pozdrawiam:):)

Poleć forum