reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZUS, KRUS, BECIKOWE etc....wszystkie sprawy prawne styczniówek:))

reklama
mam pytanie. moja umowa o pracę na czas określony konczy się 31.08.2014. złożyłam do pracodawcy wniosek o roczny urlop macierzyński. dziś dostałam odpowiedz, że udzielaja mi urlopu 20 tyg+6 tyg + 41 dni - czyli do dnia 31.08.2014.... a co dalej?? od sierpnia zostaje bez pracy i pieniedzy?
 
Już wiem- dzwoniłam popytać i niestety urlop macierzyński przysługuje mi tylko do końca trwania umowy o pracę...
 
Elema nie możliwe... ja tak mam...umowa kończy sie w sierpniu a macierzyński mam do listopada,,,, potwierdzałam to w ZUSie...


Fakt że szefowa ma ze mną przedłużyć umowę ale zus o tym nie wie a mają w komputerze macierzyński na rok,,,
 
reklama
u mnie cały czas ZUS płaci bo moja firma ma mniej niż 20 pracowników. Ale tak... po umowie płaci ZUS jak wcześniej płacił pracodawca.
 
Do góry