reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZUS, KRUS, BECIKOWE etc....wszystkie sprawy prawne styczniówek:))

reklama
może któraś z Was się orientuje, czy przechodząc z wychowawczego na L4 muszę z powrotem wracać do pracy? słyszałam, że muszę znów na miesiąc wrócić żeby dostać płatne L4
 
mi dzis vice szefowa zadala pytanie i zabila mi klina ... otoz ... zakladam taki uklad rzeczy

w czerwcu biore 2 tyg urlopu ... wracam do pracy na tydzien i biore l4 ... do konca ciazy ciagne zwolnienei i okolo polowy stycznia rodze ... za 2013 zostaje mi jakies 12 dni urlopu wypoczynkowego ... caly rok 2014 jestem na urlopie macierzynskim i za ten rok przysluguje mi pelny urlop wypoczynkowy ?? 26 dni plus opieka ??
zakladajac ze macierzynski koncze w polowie stycznia 2015 to po powrocie do pracy mam do wykorzystania 60 dni urlopu wypoczynkowego ?? jak mi to dzis uswiadomila kolezanka to troche zdebialam bo de facto biorac tylko urlop zalegly moge sobie z czystym sumieniem pozwolic na kolejne poltora miesiaca z dzieckiem i pelny urlop za 2015 !!!

czy tak to wyglada ?? i czy juz na 100% wszedl ten dlugi urlop macierzynski ??
 
nowy urlop wszedł. Tylko pamiętaj ze nie jest on w 100% płatny tak jak wymiar podstawowy. jesli zadeklarujesz na początku że bierzesz oba to są płatne 80% jesli po zakonćzeniu podstawowego to reszta jest płatna w 60%
 
reklama
Do góry