reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zus pędzichów

reklama
Ja jestem z Poznania i tez nie udało mi się uzyskać nr do placówki. Zabunkrowani są i tylko infolinia co jest chamskie wg mnie! A jaki masz problem? Bo ja miałam z decyzją urodziłam 10.07 14.07 mieli wszystkie dok a dopiero dzis widzę w pue zus kwote. 3 razy wysylslam wniosk o przyspieszenie decyzji i skargę.
 
Mają mój wniosek o macierzynski akt urodzenia na poczcie. Od 27 lipca czeka na odebranie przez nich. A dziś dostałam pismo ze nie dostali aktu urodzenia. 😓
 
Zus to teraz skandal... a w tym pismie nie ma żadnych danych mail czy tel do kogos kto twoim wnioskiem się zajmuje??? To może złóż przez pue zus tz wyślij fotk tego.dokumentu. a wnioskujesz o zasiłek czu urlop macierzyński? Bo jak urlop to pracodawca jeszcze może to przez swój program do nich przesłać . Chodź w obu przypadkach ty to możesz przez pue zus wysłać
 
Praca zusu zawsze pozostawiala wiele do życzenia. Zawsze był z nimi problem. Ale teraz w czasie pandemii to jest jedna wielka porażka. Ja urodziłam 29 maja. Nie mam wypłacone nawet za chorobowe za maj. A tu teraz cyrk. Jestem bardzo zawiedziona tym, że list zawierający akt urodzenia poniewiera się gdzieś na poczcie bo zus go nie odebrał. To jest wręcz śmieszne.
 
reklama
No gdybym ja nie miała jakiś odłożonych środków to bym chyba tynk jadła ze ściany. A jak ty się spóźnisz 1dzien ze składką to rego pilnują i problemy robią. Tłumacza się brakiem ludzi . To.niech zatrudniają tych co prace przez civida stracili
 
Do góry