reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zuzia 4 miesiące a kaszka na noc?

Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
1
Witam. O to moje pytanie. Coreczka kończy zaraz 4 miesiące. Moje pytanie brzmi czy mogę jej podać kaszka do mleka na noc? Chociaż jeszcze żadnego jabłuszka nie dostała ani słoiczka. Czy najlepiej zacząć pierwsze od słoiczków. Np marchewka itp. A potem kaszke na noc? Mała zjada 120 ml .Moje pierwsze dziecko proszę o radę.
 
reklama
Rozwiązanie
Królik jest pyszny ale jak ktoś go umie zrobić :) moja mama robi w ziołach i warzywach, mięciutki, palce lizać, ale to tylko latem i na jesień jak ma "dojścia" do mięsa :)
Ja latem dawalam sezonowe i mam dużo zamrozonych bo zapasy porobiłam dla synka :-)
Teraz daje normalne np z biedronki arbuza bo uwielbia, jablka i banany czy gruszki bo maja bardzo dobre.
Sloik owocowe i tubki tez.
Warzywa tez mam trochę zamrozone ale z marketu przeważnie kupuje bo nie da się narobic zapasow z calego lata choćby człowiek chciał .
Ostatnio trafilam na tak pyszny kalafior tylko nie polski :(
Do zup czasem kupuje tez mrozonki.
A mieso mieszkam w miescie to czasem w dobrym sklepie np cielecine czy indyka a tak to mama mi przywozi czesto krolika i golebia na zupy najlepsze (bierze od kogos) :)
 
reklama
Olcia oj tak jak moj dziadek zyl to chodowal golabie i moj starszy syn jest wlasnie na golabim miesu wychowany...no ale dziadka juz nie ma ..krolika ostatnio widzialam w lidlu zamrozonego ale cala polowka...a my krolika nie lubimy ...a wiadomo ze jak rozmroze to juz trzeba zjesc...

Pozniej te bedzie jadla wszelkie owoce ale na razie te poczatki wole bezpieczne tubki;-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Królik jest pyszny ale jak ktoś go umie zrobić :) moja mama robi w ziołach i warzywach, mięciutki, palce lizać, ale to tylko latem i na jesień jak ma "dojścia" do mięsa :)
 
Rozwiązanie
Do góry