reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zuziu mój kochany Aniołeczku [***] na zawsze pozostaniesz w moim sercu

niunia102

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2013
Postów
2 385
Miasto
Wielkopolskie
Witajcie w ciąże udało mi się zajść bez żadnych problemów nawet jej nie planowaliśmy, ale jak się dowiedzieliśmy byliśmy szczęśliwi, a jak się dowiedzieliśmy że to będzie córeczka byliśmy przeszczęśliwi. Moja starsza córeczka wyczekiwała siostry, jak widziałam jak się opiekuje młodszymi dziećmi to wiedziałam że będzie mi pomagać i będzie wspaniałą siostrą. Ciąża mi służyła nie miałam jakiś wielkich dolegliwości. Wszystkie wyniki wychodziły ok. W 36 tygodniu ciąży na wizycie kontrolnej KTG małej wyszło trochę podwyższone tętno wiec p. doktor wysłała mnie do szpitala na ponowne badania. Pojechałam do domu spakowałam torbę i pojechaliśmy do szpitala na IP tam mnie przyjęli zbadali podłączyli pod KTG znowu słyszałam najpiękniejszy dźwięk bicia serduszka po wszystkich badaniach p. doktor w szpitalu powiedział że wszystko jest ok i pościł mnie do domu, kazali obserwować ruchy dziecka i powtarzać często KTG. Następnego dnia zadzwoniłam do swojej p. doktor i powiedziałam że chce się umówić na KTG z racje tego że jechała na urlop umówiła mnie z innym lekarzem z tej przychodni. Tak więc codziennie zwracałam większą uwagę na ruchy małej. We wtorek od rana mała się mniej ruszała ale się za bardzo nie denerwowałam bo po południu byłam umówiona na KTG( teraz już wiem że dawała znać że coś się dzieje ) a po za tym mówili mi że dziecko pod koniec ciąży może się mniej ruszać bo jest większe i ma mniej miejsca. Po obiedzie pojechaliśmy na KTG i wizytę pani położna podłączając mnie do KTG nie mogła znaleźć tętna i powiedziała że mamy jechać do szpitala. No i pojechaliśmy mąż powiózł mnie pod drzwi i pojechał zaparkować samochód. Ja już zdenerwowana mówię tak naprawdę nie pamiętam co mówiłam ale pani doktor na dyżurze mnie uspakajała i wzięła na badanie USG po chwili zawołała kolegę z dyżuru już wiedziałam że coś jest nie tak. Po chwili przyszedł jeszcze jeden lekarz zbadał mnie coś do siebie szeptali a ja płakałam. po chwili usłyszałam że serduszko mojej kochanej córeczki nie bije. Zawołali męża żeby mu o tym powiedzieć a ja prosiłam o ratunek dla naszej księżniczki, ale usłyszałam tylko że już jest za późno i w tym momencie moje serce pękło. Mąż pojechał odwieść córkę do domu a ja zostałam przyjęta na porodówkę. I zaczął się koszmar to były najgorsze chwile mojego życia wiedziałam że urodzę mojego skarb i nie usłyszę płaczu to było straszne. Moje kochane jak już urodziłam i dostałam mojego Aniołeczka na ręce nie chciałam jej oddawać nikomu była piękna miała ciemne włoski piękne rączki była taka malutka i bezbronna a ja nie mogłam nic zrobić żeby jej pomóc tak bardzo chciałam żeby lekarze się pomylili i jej serduszko zaczęło bić.Mam wielkie wsparcie męża cały czas był ze mną tak mocno go kocham. Wiem że mam dla kogo żyć mam wspaniałą córkę i wspaniałego męża i dla nich muszę być silna, ale przychodzą takie dni że jest mi ciężko i najchętniej schowała bym się w koncie i płakała. Ale wierze w to że taki los był nam pisany że ktoś tak chciał, chciał żebyśmy mieli naszego aniołka stróża który zawsze będzie nad nami czuwał.

Dzisiaj mijają dwa miesiące odkąd moja Kochana Zuzia jest z Aniołkami w Niebie, tak bardzo mi jej brakuje
[*] Światełko dla Ciebie Pamiętaj że KOCHAMY CIĘ mocno


[***] Światełka dla Waszych Aniołków
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niunia bardzo mi przykro, badz dzielna. Ja stracialm swoja kruszynke duzo wczesniej bo w 9 tc ale tak jak piszesz ja tez wierze ze mam swojego prywatnego Aniołka tam w Niebie ktory czuwa nad nami
 
Wierzę że Ona patrzy na nas z góry i że nad nami czuwa. Marcia strata zawsze ciężka nie ważne jak długo nosiło sie pod swoim sercem maleńkie szczęście, życzę tobie wszystkiego dobrego i trzymam za Was kciuki &&& światełko dla twojego aniołka [*]
 
Niunia: Tak mi przykro, czekałam na jakąś informację od Ciebie. Myślę o Tobie cały czas i po prostu nie mogę się z tym pogodzić i zrozumieć dlaczego to się stało? Co było przyczyną? Nie wyobrażam sobie jaki ból temu towarzyszy. Nie wiem czy dałabym radę. Kochana, dużo sił Ci życzę i wierzę, że z czasem ten ból odrobinkę zelży:-(
 
niunia kochana az nie wiem co napisac, bo wiem ze zadne słowa nie ukoja waszego cierpienia, tez ostatnio myslalam o tobie, zachodzac w glowe dlaczego tak sie stało... ja swojego pierwszego maluszka straciłam w 4 tygodniu i było to ciezkie przezycie mimo ze nie wiedziałam ze nosze go pod sercem, tym bardziej nie potrafie sobie wyobrazic co czułas i czujesz ty i twoja rodzina... kochana trzymaj sie dzielnie, masz wspaniala córke i meza, i mam nadzieje ze kiedys ten ból choc odrobinke bedzie mniejszy.. całuje goraco
 
Naprawde bardzo współczuje :(
Ja poroniłam jedną ciąże i ciężko było sie pozbierac a co mowic w takich sytuacjach :(
Jestes bardzo dzielna bo ja chyba nie dalabym rady .
Pozdrawiam.
 
Niunia jesteś mega dzielną kobietą, samo to, ze decydowałaś to wszystko tu opisać.....myślę o Was bardzo często......dziękuję, że się odezwałaś i nawet nie wyobrażam sobie jak musi być Wam ciężko.....Tulam mocno mocno kochana.....
 
reklama
Do góry