reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Zużyte tonery co z nimi robić?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kazimierznoga, 6 Sierpień 2014.

 1. kazimierznoga

  kazimierznoga Początkująca w BB

  Witam,
  Mam spory problem z pustymi tonerami ponieważ mam tego sporo i zaczynają mi zawadzać w mieszkaniu.
  Jak się można tego pozbyć?
   
 2. natalia33

  natalia33 Początkująca w BB

  Najgorsze co możesz zrobić to wyrzucić je do kosza. Są takie punkty, gdzie segreguje się tego typu odpady, bodajże w Tesco są pojemniki na to. Szperając w necie natrafiłam na firmę, która skupuje zużyte i pełne tonery: ADASO - skup tonerów, skup pustych tonerów, puste tonery, skup tuszy, atramenty, utylizacja, recykling. Jak uzbierasz tego sporo to i wysyłka kurierem się opłaca (z tego co tu piszą na stronie). Do niedawna też trzymałam puste pojemniki po tuszach w domu, więc wiem jak to zawadza :).
   
  Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2014
 3. reklama
 4. pawel.mat33

  pawel.mat33 Początkująca w BB

  Dzięki za info, ja to wyrzucałem do śmieci. A widzę, że za mój model brothera płacą 22 złote.
   
 5. dynamical

  dynamical Początkująca w BB

  Z tego co wiem to można tez oddać zuzyte tonery do każdego sklepu, który sprzedaje rzeczy biurowe. Dobrze jest też kupować tonery oryginalne do drukarek, bo wtedy one się nie niszczą, a tusz się z nich nie wylewa. Mozna kupować przez internet, bo tam jest znacznie taniej. ja polecam np. taki sklep: http://print24.com.pl/c/4/tonery-oryginalne.html
   

Poleć forum