reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zwalczanie alergii pokarmowej

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2018
Postów
11
Rozwiązania
0
Alergia pokarmowa nie zawsze jest taka oczywista. U nas najwięcej problemu narobły alergie krzyżowe i chemia. sztuczny konserwant dodawany do żywności. Najważniejsze chyba co może być to dobry lekarz, który pokieruje i doradzi i podpowie na co zwrócić uwagę. My długo szukaliśmy pomocy na NFZ, były testy i nic... dopiero w www.medicover.pl/ udało nam się trafić na kompetentnego lekarza i wykryć przyczyny problemów.
 
reklama

pscelina63

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2017
Postów
21
Rozwiązania
0
Może będą mogli pomóc lekarz z www.centrummedyczne.com.pl. Ja, gdy miałam jeszcze alergie chodziłam wyłącznie do nich. Teraz znacznie złagodniała, a ja odczuwam znacząca ulgę. Oczywiście każdy jest inny, ale trzymam kciuki, ze będą w stanie pomóc.
 
Do góry