reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwalniająca beta na samym początku ciąży - cp?

Dziewczyny, update ode mnie:

11 dpo - beta 33.6, prog 15.66
12 dpo - beta 53, prog 19,49
13 dpo - beta 66,4, proga nie badałam; przyrost ok.90%
14 dpo - beta 83,17 (przyrost ok 56 %), inne laboratorium
15 dpo - beta 118,3, progesteron 22,37
17 dpo - beta 234,0, progesteron 23.01

Wczoraj (4+2) udało mi się załapać na wizytę u ginekologa w ramach pakietu, nie ma żadnych torbieli, krwiaków itp. W macicy pęcherzyk wielkością tydzień starszy, niż wg OM, więc to nie to (zresztą wiadomo, przy takiej becie). Jutro wizyta umówiona prywatna u lekarza, który prowadził moją ostatnią ciążę, robi prenatalne, więc lepszego sprzętu nie znajdę. Zobaczymy. Nie nastawiam się póki co na nic... chyba.
 
reklama
Dziewczyny, update ode mnie:

11 dpo - beta 33.6, prog 15.66
12 dpo - beta 53, prog 19,49
13 dpo - beta 66,4, proga nie badałam; przyrost ok.90%
14 dpo - beta 83,17 (przyrost ok 56 %), inne laboratorium
15 dpo - beta 118,3, progesteron 22,37
17 dpo - beta 234,0, progesteron 23.01

Wczoraj (4+2) udało mi się załapać na wizytę u ginekologa w ramach pakietu, nie ma żadnych torbieli, krwiaków itp. W macicy pęcherzyk wielkością tydzień starszy, niż wg OM, więc to nie to (zresztą wiadomo, przy takiej becie). Jutro wizyta umówiona prywatna u lekarza, który prowadził moją ostatnią ciążę, robi prenatalne, więc lepszego sprzętu nie znajdę. Zobaczymy. Nie nastawiam się póki co na nic... chyba.
Byłaś u swojego lekarza?
Ogólnie przy takiej becie średnio jest sens robić USG, bo raczej nic widać nie będzie...
 
Byłaś u swojego lekarza?
Ogólnie przy takiej becie średnio jest sens robić USG, bo raczej nic widać nie będzie...
Byłam, wczoraj (4+3). Widział w usg to o czym pisałam w poniedziałek i tez najpierw pomyślał, że to pęcherzyk ciążowy. Ale wymiary za duże, czyli jakiś pęcherzyk, ale nie ciążowy. Ale obok pojawil się widoczny drugi, malutki ciążowy. Kolejna wizytę mam 6.05 i wtedy zobaczymy co i jak.
 
Byłam, wczoraj (4+3). Widział w usg to o czym pisałam w poniedziałek i tez najpierw pomyślał, że to pęcherzyk ciążowy. Ale wymiary za duże, czyli jakiś pęcherzyk, ale nie ciążowy. Ale obok pojawil się widoczny drugi, malutki ciążowy. Kolejna wizytę mam 6.05 i wtedy zobaczymy co i jak.
Trzymam kciuki
 
Dziewczyny, update ode mnie:

11 dpo - beta 33.6, prog 15.66
12 dpo - beta 53, prog 19,49
13 dpo - beta 66,4, proga nie badałam; przyrost ok.90%
14 dpo - beta 83,17 (przyrost ok 56 %), inne laboratorium
15 dpo - beta 118,3, progesteron 22,37
17 dpo - beta 234,0, progesteron 23.01

Wczoraj (4+2) udało mi się załapać na wizytę u ginekologa w ramach pakietu, nie ma żadnych torbieli, krwiaków itp. W macicy pęcherzyk wielkością tydzień starszy, niż wg OM, więc to nie to (zresztą wiadomo, przy takiej becie). Jutro wizyta umówiona prywatna u lekarza, który prowadził moją ostatnią ciążę, robi prenatalne, więc lepszego sprzętu nie znajdę. Zobaczymy. Nie nastawiam się póki co na nic... chyba.
Jak u Ciebie sytuacja ?
 
reklama
Jak u Ciebie sytuacja ?
Kolejna beta po tej 234 po 48h była 490 i następna po 72h 1540. U mojego gina w zeszły czwartek był ten duży pęcherzyk, który widoczny był na pzu we wtorek plus obok drugi malutki. Dostałam luteinę ze względu na stan po cc, zlecenie podstawowych badań i kolejna wizyta 6.05. Oczywiście to strasznie długo 😉 więc byłam wczoraj znów na pzu. Jest pecherzyk wielkości 5+2 z widocznym polem zarodkowym(?) Taki słaby cień w środku był widoczny. No i nadal nie wiem, czy to ten pierwszy z zeszłego wtorku się nie zmienił (wtedy był wielkości właśnie ok 5 tc), czy to ten drugi malutki urósł jak powinien a ten pierwszy zniknął... Tyle z moich usg I bety😉
Czekam zatem do tego 6.05 i zobaczymy. Pocieszam się, że wczoraj gin z pzu powiedział, że mam "bardzo ładny pecherzyk ciążowy"🤷‍♀️
Nie plamię, nie mam żadnych bóli... trzeba czekać.
 
Do góry