reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwariuje czekając na wynik in vitro

Kropelka30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Listopad 2016
Postów
224
kochane....dostaje szału.
To dopiero 4 dzień po transferze...jeszcze 12 dni do testu. Słucham swojego ciała, wysyła mi dziwne sygnały, intuicja wariuje.
Macie jakies doświadczenia?
 
reklama
Nie miałam nigdy transferu ale wiem jaki to stres czekać na pozytywny test ciążowy. Wiem także że stres jest nie wskazany w tej sytuacji. Spróbuj opanować emocje bo teraz nie masz na nic wpływu a spokój może pomóc Twojej kruszynce :) trzymam kciuki za pozytywne wieści
 
Ja tez nie mialam ale Kochana zawsze możesz isc wcześniej na betę hcg 8 dni po zapłodnieniu mozna ja robić :)
Która próba?
Powodzenia! :)
 
hejka , witaj ja dopiero 2 dzien , jestem juz po nieudanych ,jest moj ostatni .staram sie nie myslec -glupie zdanie przeciez wiem ze sie nie da, a jakie bierzesz leki wspomagajace ? jesz cos dodadkowo?
 
kochane....dostaje szału.
To dopiero 4 dzień po transferze...jeszcze 12 dni do testu. Słucham swojego ciała, wysyła mi dziwne sygnały, intuicja wariuje.
Macie jakies doświadczenia?
Ja też wczoraj byłam 4 dzień po transferze i nie wiem czy są sygnały i też wariuje :sad:
 
hejka , witaj ja dopiero 2 dzien , jestem juz po nieudanych ,jest moj ostatni .staram sie nie myslec -glupie zdanie przeciez wiem ze sie nie da, a jakie bierzesz leki wspomagajace ? jesz cos dodadkowo?
Biore urtrogesan dopochwowo 3x2 tabletki. Dzis brzuch mnie boli jak na okres :/ przypuszczam ze to niedobrze:(
Trzymam za Ciebie kciuki:)
 
:)
Biore urtrogesan dopochwowo 3x2 tabletki. Dzis brzuch mnie boli jak na okres :/ przypuszczam ze to niedobrze:(
Trzymam za Ciebie kciuki:)
ja mam tez utrogestan i estrofem , encorton i zastrzyki te w brzuch ,wlasciwie nie wiem po co ? a co robisz lezysz ? jak sobie radzisz z tym utrogestanem przeciez to wyplywa ? mnie niestety nic nie boli , kompletnie nic , BADZ dobrej mysli trzymam kciuki:)
 
Ostatnia edycja:
Kropelka30 ? i jak się czujesz ,bo ja w zasadzie normalnie , pisalas o Holandii - ja tez prawie tam mieszkam ale teraz jestem w PL ,transfer w PL, NL to bardzo dziwny kraj jeśli chodzi o sluzbe zdrowia wogole bo ginekologia to już wcale , oni jakas selekcje naturalna czy cos w tym stylu preferują , mnie nawet lekarz estrofemu nie chciał przepisac , mimo ze mu pokazalamm opakowanie i sprawdziłam ze maja to samo , masakra z nimi . Czekam do bety w PL ...
 
reklama
Do góry