reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwariuję.

reklama
To kwestia psychiki. Jeśli przeszkadza Ci to to moze mąż powinien też uzywać prezerwatywy. To by w pewnym sensie dało Ci większą pewność
 
Dawno tu nie zaglądalam. Dziękuję za każdą odpowiedź.

Powiem tak, 6 listopada [ 5tygodni po odłożeniu tabletek Azalia] dostalam okres. Wyobrażacie sobie moją reakcję, prawie się popłakałam ze szczęscia :) Chyba to okres bo plamienia trwały 4-5 dni. Początkowo intensywnie, ostatnie dwa dni już co raz mniej. Do tego taki jakby brązowy pod koniec był. Nie wiem jak powinien wyglądać i trwać pierwszy okres po porodzie. Czytałam różne wersje. U niektórych plamienie trwało kilka/naście. Poczekam na kolejny. ;) Póki co znaleźliśmy prezerwatywy, które jako jedyne go nie uczulają. Więc nie rezygnuję z zabezpieczenia, a w grudniu chcę zacząc brać Yasmin.


edit.

Na szczęście mamusią póki co znów nie zostanę.
 
Ostatnia edycja:
Na pewno na ten temat warto porozmawiać z partnerem. Nie ukrywajmy swoich lęków. Przez pewien czas możecie "dopracować" metodę antykoncepcyjną i np. dołączyć prezerwatywę.
 
Do góry