reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwiększona ilość śluzu w 29 tygodniu, normalne czy nie?

angeliqa-19

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2018
Postów
92
Ostatnio pisalam tutaj na forum, gdy po ostatniej wizycie dowiedziałam się, że zrobił się lejek i jest rozwarcie na 0,5 cm. Drugi dzień widzę zwiększona ilość wydzielanego śluzu. Mam wrażenie, że staje się on coraz bardziej gęsty. Mam w związku z tym pytanie czy to normalne na tym etapie ciazy czy jest to spowodowane tym rozwarciem? Wizytę kolejna mam wyznaczona za ponad dwa tyg. Niby nie czuje skurczy, ale nie wiem czy to normalne. Niemal za każdym razem widzę ten śluz jak idę do toalety. Doradźcie proszę, bo panikowac nie chce. Leze właściwie cały czas
 
reklama
Odchodzi się od zakładania pessarów ze względu na zwiększone ryzyko dla dziecka i małą skuteczność.
Zależy od lekarza. Natomiast na tym forum masz masę dziewczyn, które donosiły dzięki temu, że ktoś im ten pessar załozył.

Ja mając taką sytuację jak Autorka to bym się upierała jednak, żeby jakiś srodek został wdrożony.
 
A ja myślę, że skoro niepokoisz się tym śluzem i wiesz mniej więcej jaką masz sytuację to jedź na IP. Tu Ci nikt nie powie czy wszystko jest ok czy jednak nie…
 
Ja nie wiem czy pessar zakłada się na rozwarta szyjkę
Też nie wiem, ale zamiast czekać 2 tygodnie do wizyty, wolalabym miec drugą opinię.

niektorzy lekarze mówią, ze od szwów tez się odchodzi, ale nie dają alternatywy poza luteiną (od ktorej też się odchodzi) 🙈
 
Dokładnie od leżenie też się odchodzi da teorie że jak ma się utrzymać to się utrzyma 😁 w każdym razie autorko to może odchodzić czop śluzowy. Najlepiej zgłosić się na izbe niech sprawdza czy rozwarcie się nie zmniejszylo
 
Dziś póki co jest spokój, na IP nie pojechałam, ponieważ pełno ludzi wczoraj akurat było a siedząc tam kilka godzin to prędzej bym tam urodziła niż wytrzymała. Najlepszym dla mnie "sposobem" jest leżenie, bo już po 3 min chodzenia ucisk jest bardzo nieprzyjemny, aby nie napisać, że nie do wytrzymania. Tak samo najlepiej leżę mi się z poduszka pod....
 
reklama
Dziś póki co jest spokój, na IP nie pojechałam, ponieważ pełno ludzi wczoraj akurat było a siedząc tam kilka godzin to prędzej bym tam urodziła niż wytrzymała. Najlepszym dla mnie "sposobem" jest leżenie, bo już po 3 min chodzenia ucisk jest bardzo nieprzyjemny, aby nie napisać, że nie do wytrzymania. Tak samo najlepiej leżę mi się z poduszka pod....
Trzymam kciuki żebys wytrzymała jak najdłużej i kontroluj czy wody się nie sacza
 
Do góry