reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

zwiekszona wydzielina w 16 tygodniu ciazy , miala ktoras z was ??

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez pchelka10.05, 20 Październik 2018.

Ania0306
Najlepsza odpowiedź Ania0306, 20 Październik 2018
Ja właśnie tydzień temu byłam z takim problemem u ginekologa. Wydzielina dokładnie taka jak opisujesz wodnista i przeźroczysta i bez zapachu.... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    witam jestem obecnie w 16 tygodniu ciąży
    od tygodnia zauważyłam zwiekszona wydzieline z pochwy , wodnista ,przeźroczystą bez zapachu.
    tydzień temu mówiłam o tym ginekologowi na wizycie kontrolnej , sprawdził i powiedział ze nie sączy ani nie sa to wody płodowe . Czuje jakbym miała dni płodne takie uczucie wilgoci . a moze to jest naturalne zwiększenie wydzieliny w 2 trymestrze ?? Macie tak kobietki ??

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #17270601 by Ania0306, 20 Październik 2018
  3. Ania0306

Ania0306 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Głosów: 1
    Ja właśnie tydzień temu byłam z takim problemem u ginekologa. Wydzielina dokładnie taka jak opisujesz wodnista i przeźroczysta i bez zapachu. Przestraszyłam się, że to właśnie mogą być wody i musiałam skonsultować, żeby być spokojna. No i doktor po badaniu powiedział, że w ciąży tak może być i nawet jak jest dużo wydzieliny to nie ma się czym przejmować. Pobrał wymaz z pochwy jeszcze ale też wyszło wszystko dobrze. Także nic się nie martw, takie uroki ciąży :)

Ania0306, 20 Październik 2018 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. Mamaona

Mamaona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    17
    Ja mam cała ciąże tak zużywamy z 3wkladki dziennie. Jak się niepokoiła to są wkładki w aptece które sprawdzają czy to wody płodowe. Ale skoro lekarz mówi ze Ok to pewnie tak jest!

6. Ewii

Ewii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    Ja wylądowałam z podobną przypadłością na ip w 20 tc i pomimo wielkiego focha pielęgniar (?!?!) lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał (fotel+usg) i stwierdził że to fizjologiczna wydzielina i wszystko jest ok także widzisz dużo kobiet tak ma a jeżeli lekarz potwierdził że to nie są wody ani infekcja to możesz spać spokojnie

7. pchelka10.05

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    ja tez miałam właśnie takie badanie
    dokladnie sprawdził gin na fotelu i nie powiem bylo dość nieprzyjemne badanie , do tego usg i stwierdził ze jest ok .

8. tanika

tanika Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja miałam i okazało się że szyjka się skraca co oczywiście nie musi być tak u Ciebie ,bo większośc kobiet w ciaży tak ma i jest to naturalny stan fizjiologiczny w ciąży .Poproś na wizycie o zbadanie szyjki

9. pchelka10.05

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    szyjka skraca sie niestety u mnie ☹
    w 1 ciąży tez w podobnym czasie mi sie skracala
    30 października sie okaże czy skrocila sie bardziej ( teraz ma niestety tylko 2,7 cm ) jezeli sie skrocila to zakładamy passer czy jakoś tak

Poleć forum