reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwierzaki

Jak w temacie Zwierzaki
Ja mam psa i kota tak w ogóle to moi znajomi mówią na mnie psia i kocia mama :-)Bo gdzie nie zobaczę zwierzaka to jak magnez mnie ciągnie - muszę pogłaskać i utulkać każdego :-)
A to nasz domowy obrońca uwielbia dzieci (WSZYSTKIE) jest u nas od urodzenia i wychowywał się razem z Kacperkiem .

dsc00248yv5.jpg

dsc00230lw5.jpg


I nasza kicia którą wybiedzoną dwa lata temu znalazłam w lesie

1000462la3.jpg

1000457eg7.jpg


Teraz bym jeszcze chciała mieć fretkę ale muszę poczekać aż Natanek podrośnie bo chyba takiego licznego towarzystwa nie ogarnę :-)
 
reklama
RUDA fajne zwierzaki mi sie ostatnio też zamarzyła fretka bo byłam na placu zabaw i tm dziewczynka była z nią super była aż mi sie zamarzyła ale to tez nie teraz....:-)
 
fretki smierdza i jest masa pracy przy nich ...........a Rotek jest cudny...to takie madre psiaki, uwielbiam Rotki i mam sentyment do tej rasy;-):tak:
 
fretki smierdza i jest masa pracy przy nich ...........a Rotek jest cudny...to takie madre psiaki, uwielbiam Rotki i mam sentyment do tej rasy;-):tak:

Z fretkami to fakt nie mają za przyjemnego zapaszku ale można dać ją na zabieg usunięcia gruczołów i zapach ustępuje :-)
A co do Rottków to skąd ten sentyment ?
U mnie ta rasa też jest na pierwszym miejscu - są mega inteligentne :tak:
 
sentyment z racji tego iz mialam kiedys Rotka.. byl to moj najmodrzejszy pies i najbardziej oddany;-)teraz rotki maja kiepska slawe .. zreszta asty tez.:tak:

W Polsce u mojego taty zostala amstafka..amstaf tez madry ale duzo mu brakuje do rotka.;-)
 
Do góry