reklama

Zwierzątko w domu dla dzieci

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Ewelka20, 20 Styczeń 2014.

1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Witam dziewczyny:-)...Słuchajcie namawiam męża by sprawił nam prezent i przyniósł do domu małego pieska,rasa nie gra roli:tak:...Zastanawiałam się czy lepiej kupić od kogoś czy wziąć ze schroniska i jak myślicie jaka jest najlepsza rasa psa pod względem dwójki małych dzieci syn-5,5 lat,córka-2 lata...Zastanawiam się nad kundelkiem bo one są słodziutkie:-D...Jakie wy pieski macie w domku???

2. kreatorka

kreatorka Mama Niny i Blanki :)

Jeśli mogę wtrącić swoje skromne zdanie to ja polecam shih-tzu dla dzieci. Pieski są spokojne, milutkie i małe, przyzwyczajają się do trybu życia ludzi, bardzooo kochają dzieci, nie "dziamią" jak inne małe psy. I uwierz mi w zabawie z dzieciakami mają dużo cierpliwości :-) Załączam zdjęcie swojego cudaka :cool2:

Załączniki:

3. reklama
  4. Dorota Płonka

Dorota Płonka Początkująca w BB

Witam,
    my mamy kundelka pies był w domu przed narodzeniem dziecka parę miesięcy, przez pierwszy miesiąc był na polu ale potem nie wytrzymałam i wzięłam go do domu. Teraz synek ma 5 miesięcy i na sam widok pieska piszczy z radości:-), a pies traktuje go ja normalnego członka rodziny a gdy mu przeszkadza (psu mały) to się wynosi do innego pokoju :-D. Aż mu współczuję jak mały zacznie chodzić myślę że się sam wyniesie na pole:happy2:

5. Jasien

Jasien Początkująca w BB

dla dzieci najlepsze są labradory, są to psy które nawet nie mrukną będąc ciągniętymi za ogon uszy i ganianymi po całym domu :)

6. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

generalnie wybrałabym jakąś rasę - najlepiej z włosem - shih tzu są okej bo nie są takie delikatne jak yorki, pudel średni, poza tym najpierw dzieciaki zapoznałabym przez jakiś czas z jakimś pieskiem znajomych żeby sprawdzić czy nie mają na psią sierść/ślinę alergii :tak:

7. jolalojalna

jolalojalna Zaciekawiona BB

Labradory albo goldeny - psy anioły :)

8. Romantyczka

Romantyczka Aktywna w BB

Labrador jest prześliczny ;) Jak tylko będę miała taką możliwość, kupić takiego. Uwielbiam psy, ale póki co nie mam możliwości na trzymanie go w domu.

9. tosziba

tosziba Aktywna w BB

polecam świnki morskie ;)

10. reklama
  11. Kamcia2810

Kamcia2810 Fanka BB :)

Też słyszałam, że labradory są bardzo dobre dla dzieci. Marzy mi się kupno takiego psa do domu, ale niestety teściowa nie lubi psów :-(
    Jak wygram w totka to wybuduje sobie dom i od razu kupię psa :-)
    A tym czasem kupiłam sobie świnkę morską zanim zaszłam w ciążę. Później jak urodziła się córka to kupiliśmy drugą świnkę. Teraz córka ma prawie 2 latka i szaleje na ich punkcie - świnki bez wzajemności, ale czasami lubią się pogonić po domu.

12. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

My mamy Brytjczyka i jestesmy mega zadowoleni jest u nas 9 miesiecy, decyzji nigdy bym nie cofnęła!

Poleć forum