reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwierzątko w domu .

Ja mam kota - od dawna i nie wyobrazam sobie domu bez kota.

Wojtek daje mu jeść, czasami też ukradkiem kawalek szynki:-D lubia się nawzajem, kot tez broni Wojtka jak ten płacze:-D
Przytulają się do siebie, nie ma z kotem problemów, moze zotac na weekend w domu i nie dzieje mu sie z tego powodu zadna krzywda.

Psa chce miec w przyszłosci i bedzie to dog kanaryjski, malych psów szczekaczy nie znosze, nienawidze wrecz tak więc pieski na jednego kopa odpadają
Mialam jeszcze tchórzofretke jest super polecam
Rybki tez mielismy i bedziemy mieli jak wykończymy górny poziom domu, beda to dwa ogromne akwaria po 500 i 650 litrów zreszta szkó jest tylko narazie bez wody i ryb
Gryzoni nie lubie a ptaki się za bardzo wydzierają co mogłoby dzialac mi na nerwy:szok::wściekła/y:
No i jeszcze konie beda w przyszłości:laugh2:
 
reklama
Dzieki za opinie ;-):-) . Tak po wszystkich za i przeciw uznaliśmy że kupimy psiaka ( labradora ) Zośce na urodzinki ;-) a co tam :-) no a potem reszte zwierzynca będzie się komletować :-D
 
Stokrotki-swietny wybor...to dobre psiaki-rodzinne i kochaja dzieci...Swietny bedzie miala Zoska prezent i wiernego przyjaciela i obronce:tak::tak::-)
 
Wiecie to ja miłośniczka wszelakiego stworzenia :-D;-) chciałam na upartego zwierzaka ......... Jednak po głębokim namyśle spasowałam i stwierdziłam że zaczniemy od psa tylko że zemnie taki niecierpliwiec i zastanawiam się jak ja do czerca wytrzymam ;-)
 
Do góry