reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwierzątko

Tatoonie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2005
Postów
79
Miasto
Poznań
cześc wszystkim brzuchatkom!
tak sobie czytam i czytam wszystkich wypowiedzi i wiecie co? nie znalazłam  żadnego nowego wątku dotyczącego sytuacji, kiedy w domu przed urodzeniem maleństwa był tylko i wyłącznie nasz ukochany Pupil (czytaj Piesio). Zastanawiam się z mężem jak by tu zrobić, aby po urodzeniu Kruszynki pies nie był zazdrosny i żeby nic złego się nie stało......
może macie już jakieś doświadczenia w tym temacie?

buziaki
Tatoonie  ;)
 
reklama
mój piec nie lubi dzieci...każde jakie się pojawiło na jego drodze trzeba było ewakuować bo groziło to pogryzieniem...ale sąsiadka mi powiedziala że jej pies też tak reagował ale tylko na obce dzieci i zauważyłam, że mój piesek faktycznie jest łagodny dla mojej córci....na inne dzieci warczy
 
Psy to mądre zwierzaki. My wytłumaczyliśmy naszej suni że ma być grzeczna.Obwąchiwała mojego braciszka, broniła,potem nie odstępowała na krok. Oczywiście trzeba dzielić miłość :) też potrzebje pieszczot. I musi wiedzieć że jest kochane. Będzie dobrze :)
 
Ja też zgadzam się z tym,że piechy są mądre i czują,jak mają się zachowywać wobec maluszka.Mam w domu dobermana,który jest kochany do dzieci i jak mu dokuczają to po prostu odchodzi ale nigdy nic nie wiadomo.Myślę,że dużo miłości i w miarę możliwości zainteresowania dla czworonoga zrewanżują mu te zmiany w jego stadku:):)
Pozdrowionka i bądźmy dobrej myśli
 
Do góry