reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie L4 ciąża

Najlepiej wyśmiać i robić spine 👏👌😁

Pisze tylko to co słyszałam od wielu osób. Nie znam ani jednej kobiety, która będąc na l4 w ciąży miała kontrolę.

Napisałam to w kontekście, żeby nie przeżywać bycia na l4 jako więzienie w domu... Można iść do sklepu, odwiedzić znajomych czy wyjechać na weekend. Niekoniecznie trzeba chwalić się tym w social mediach.
te czasy już minęły, to że nikogo nie znasz, to nie oznacza, że kontroli nie ma, są a wręcz jest ich więcej. Ciaza nie jest powodem do l4, nie jest też urlopem. Życzę każdej osobie na l4 comiesięcznych kontroli.
 
reklama
Najlepiej wyśmiać i robić spine 👏👌😁

Pisze tylko to co słyszałam od wielu osób. Nie znam ani jednej kobiety, która będąc na l4 w ciąży miała kontrolę.

Napisałam to w kontekście, żeby nie przeżywać bycia na l4 jako więzienie w domu... Można iść do sklepu, odwiedzić znajomych czy wyjechać na weekend. Niekoniecznie trzeba chwalić się tym w social mediach.
Ja miałam w ciąży kontrolę🤷‍♀️ Więc jak najbardziej sprawdzają.
 
Ja również miałam kontrolę. Na szczęście ciężko było podważyć L4, bo byłam w szpitalu.

Pracując jako kadrowa na 4 dziewczyny, co zaszły w ciążę, 3 miały kontrolę. Także śmiem twierdzić, że kontrole są częstsze niż może się wydawać...
 
Ja również miałam kontrolę. Na szczęście ciężko było podważyć L4, bo byłam w szpitalu.

Pracując jako kadrowa na 4 dziewczyny, co zaszły w ciążę, 3 miały kontrolę. Także śmiem twierdzić, że kontrole są częstsze niż może się wydawać...
Okey, w takim razie zwracam honor dziewczyny 👍
 
Okey, w takim razie zwracam honor dziewczyny 👍

ZUS w ciągu całego 2023 roku przeprowadzono kontrolę 461 tysięcy zwolnień lekarskich, nie były to tylko "zwykłe" zwolnienia.. W efekcie trzeba było zwrócić 177 mln zł nienależnych świadczeń chorobowych - allle nie, to się nie zdarza
 
reklama
Odnoszę wrażenie, że w ostatnim czasie tych kontroli jest coraz więcej. Nie miałam żadnej ani w 2018, ani w 2020/2021. Za to w 2022 już przyszli sprawdzić czy jestem w mieszkaniu 😉
 
Do góry