reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie L4 ciąża

reklama
Do którego tygodnia ciąży pracowałyście? Jestem w trzydziestym i wszyscy już mi mówią, żebym szła na L4.
Jakoś w 34 tygodniu - zaczęłam mieć wtedy ekstremalny zespół aortalno kawalny który de facto położył mnie na lewym boku do końca ciąży.
W tej ciąży z wyboru nie pracuje (wychowawczy) ale zanim tą decyzje podjęłam ginekolog sugerował zwolnienie od 30 tygodnia (jako że przez historie mam chociażby zakaz prowadzenia auta w 3 trymestrze, dłuższej pozycji siedzącej itp.)
 
Myśle, że już czas by zakończyć ta dyskusje.
Zawsze będą dwie strony.
To cudowne, że niektóre kobiety pracują do końca ciąży i czuja się świątynie. Życzę im dużo zdrowia.
I życzę dużo zdrowia również tym które z powodów zdrowotnych musza odpoczywać w domu zamiast pracować.
 
Myśle, że już czas by zakończyć ta dyskusje.
Zawsze będą dwie strony.
To cudowne, że niektóre kobiety pracują do końca ciąży i czuja się świątynie. Życzę im dużo zdrowia.
I życzę dużo zdrowia również tym które z powodów zdrowotnych musza odpoczywać w domu zamiast pracować.


To nie jest cudowne tylko to ich chęci, zdrowie, czy inne czynniki które im na to pozwalają. A tym, które idą na l4 z powodow zdrowotnych życzę jeszcze więcej zdrowia, bo z jakiegoś powodu ich aktywność spadła. A tym, które wyłudzają l4 również życzę zdrowia, bo zawsze tak było i będzie i gdyby miało ulec zmianie to hy uległo. A wasz atak na takie nic nie zmienia, nie wpływa na decyzję ich. Więc może pora zmienić system przekonywania ich, że postępują źle.
 
To nie jest cudowne tylko to ich chęci, zdrowie, czy inne czynniki które im na to pozwalają. A tym, które idą na l4 z powodow zdrowotnych życzę jeszcze więcej zdrowia, bo z jakiegoś powodu ich aktywność spadła. A tym, które wyłudzają l4 również życzę zdrowia, bo zawsze tak było i będzie i gdyby miało ulec zmianie to hy uległo. A wasz atak na takie nic nie zmienia, nie wpływa na decyzję ich. Więc może pora zmienić system przekonywania ich, że postępują źle.
ja nikogo nie atakuje :-) jestem osoba bardzo pozytywnie nastawioną do świata i ludzi i uważam, że każda kobieta powinna robić w ciąży tak jak chce.
Nikt nikogo nie zmieni.
 
reklama
Do góry