reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie l4

reklama
Napisała, że nie może wytrzymać w pracy z WYMIOTAMI. Teraz się będziemy przypierdalać o słówka? Napisałam o tym leku bo może dziewczyna nie ma świadomości, że coś takiego istnieje. Niektórzy lekarze wciąż wychodzą z założenia męcz się babo zamiast ulżyć.
Ale ja się o nic nie przypuerdalam, uspokój się. Napisałam tylko i wyłącznie, że Autorka nie napisała o niepowściągliwych wymiotach, które w ciązy są wręcz niebezpieczne. To więcej niż standardowe wymioty i tylko dlatego to podkreśliłam
Do leku się nie odnosiłam w żaden sposób, alw zgadzam się z opiniami, żeby najpierw sprobowac naturalnych metod. Xonveę cięzko potem odstawić.
 
Ale ja się o nic nie przypuerdalam, uspokój się. Napisałam tylko i wyłącznie, że Autorka nie napisała o niepowściągliwych wymiotach, które w ciązy są wręcz niebezpieczne. To więcej niż standardowe wymioty i tylko dlatego to podkreśliłam
Do leku się nie odnosiłam w żaden sposób, alw zgadzam się z opiniami, żeby najpierw sprobowac naturalnych metod. Xonveę cięzko potem odstawić.
Odstawia się stopniowo zmniejszając dawkę. Skoro wymioty po odstawieniu wracają to znaczy, że to nie jest jeszcze czas na zaprzestanie leczenia. Odwodnienie ciąży jest również niebezpieczne.
 
Ok, na Ciebie nie a może zadziałają na kogoś innego. No nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.
Wink Bu GIF by Buuuilustraciones
 
reklama
Do góry