reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwolnienie lekarskie

dHd

Dołączył(a)
26 Lipiec 2023
Postów
14
Nie chcę od razu iść na zwolnienie lekarskie, ponieważ co miesiąc podpisuję umowę, pracuję na nocne zmiany i jest mało prawdopodobne, że mój lekarz pozwoli mi na taką pracę.
Czy mogę nie mówić lekarzowi, że jestem zatrudniona? Czy mogę nie mówić lekarzowi, że jestem zatrudniona? A jeśli tak, to gdzie jestem zatrudniony?
 
reklama
Nie chcę od razu iść na zwolnienie lekarskie, ponieważ co miesiąc podpisuję umowę, pracuję na nocne zmiany i jest mało prawdopodobne, że mój lekarz pozwoli mi na taką pracę.
Czy mogę nie mówić lekarzowi, że jestem zatrudniona? Czy mogę nie mówić lekarzowi, że jestem zatrudniona? A jeśli tak, to gdzie jestem zatrudniony?
Powinnaś powiadomić pracodawcę, że jesteś w ciąży. A on zmienić warunki pracy.
 
Powinnaś powiadomić pracodawcę, że jesteś w ciąży. A on zmienić warunki pracy.
Pracuję za pośrednictwem agencji i co miesiąc podpisuję umowę.
Zdarzyła się sytuacja z koleżanką. Złożyła podanie o pracę, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, ale jej umowa nie została przedłużona, ponieważ pod koniec umowy nie była w 12 tygodniu ciąży.
Zgodnie z prawem mogła zostać zwolniona na takich warunkach.

Z tego powodu nie chcę narażać mojego lekarza ani mojej pracy.
 
Pracuję za pośrednictwem agencji i co miesiąc podpisuję umowę.
Zdarzyła się sytuacja z koleżanką. Złożyła podanie o pracę, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, ale jej umowa nie została przedłużona, ponieważ pod koniec umowy nie była w 12 tygodniu ciąży.
Zgodnie z prawem mogła zostać zwolniona na takich warunkach.

Z tego powodu nie chcę narażać mojego lekarza ani mojej pracy.
Ale w jaki sposób narazisz lekarza? Jeżeli chcesz pracować na nocki to pracuj, to Twój wybór.
A koleżanka nie została zwolniona tylko po prostu umowa nie została przedłużona. To sa dwie różne sprawy.
 
Do góry