reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie lekarskie

Dołączył(a)
26 Październik 2018
Postów
10
Mam problem może ktoś był w takiej sytuacji. Dnia 20 wrzesnia zgłosiłam lekarzowi ze chce iść na L4, byłam w 18 tyg ciazy. Byłam przekonana ze zwolnienie jest w systemie ZUS. Wczoraj dowiedziałam się, ze zwolnienie za miniony miesiąc nie dotarło do pracodawcy. Czy lekarz wystawi mi zwolnienie wstecz za ten okres ? W pracy zgłosiłam L4 tego dnia i teraz mam nieusprawiedliwiona nieobecność. Niestety od dwóch dni nie mogę skontaktować się z lekarzem żeby to skorygować.
 
reklama
reklama
Lekarza mam super nie mam mu nic do zarzucenia i serio się nie dziwie, ze nie rozdaje numeru. Jak bym była lekarzem pracowała w kilku miejscach to tez bym nie chciała żeby mi co chwile z pierdołami wydzwaniały pacjentki, bo pewnie większość by dzwoniła z byle powodu. Także nie przesadzajmy każdy ma życie poza praca

Ja mam numer nawet do lekarki z NFZ, żebym zawsze mogła się skonsultować. Plus jeszcze wysyła mi swój dyżury w szpitalu, żebym mogła na cito przyjechać jakby się coś działo.
 
Lekarza mam super nie mam mu nic do zarzucenia i serio się nie dziwie, ze nie rozdaje numeru. Jak bym była lekarzem pracowała w kilku miejscach to tez bym nie chciała żeby mi co chwile z pierdołami wydzwaniały pacjentki, bo pewnie większość by dzwoniła z byle powodu. Także nie przesadzajmy każdy ma życie poza praca
Właśnie widać jaki super. Kobiety w ciąży to noe przedszkolaki. Z całego serca Ci życzę (i innym jego pacjentkom), aby nie musiały się z nim kontaktować.
 
Właśnie widać jaki super. Kobiety w ciąży to noe przedszkolaki. Z całego serca Ci życzę (i innym jego pacjentkom), aby nie musiały się z nim kontaktować.
Widze, ze na tym forum to raczej normalnej porady się nie dostanie bo same ciotki dobre rady. Ja serio nie mam potrzeby stalkować mojego lekarza, wiem co mam robić jak się coś będzie działo i nie muszę do niego w po nocach dzwonić. Także wszystkim dziękuje za te niepotrzebne nikomu rady.
 
Widze, ze na tym forum to raczej normalnej porady się nie dostanie bo same ciotki dobre rady. Ja serio nie mam potrzeby stalkować mojego lekarza, wiem co mam robić jak się coś będzie działo i nie muszę do niego w po nocach dzwonić. Także wszystkim dziękuje za te niepotrzebne nikomu rady.
Ale to Ty pytałaś 😂🙈

Bez jaj, gość nie wystawił Ci zwolnienia, nie masz z nim kontaktu, przychodnia nie potrafi się z nim skontaktować, ale to super lekarz, a Ty nie masz potrzeby do niego dzwonić 💛
 
Widze, ze na tym forum to raczej normalnej porady się nie dostanie bo same ciotki dobre rady. Ja serio nie mam potrzeby stalkować mojego lekarza, wiem co mam robić jak się coś będzie działo i nie muszę do niego w po nocach dzwonić. Także wszystkim dziękuje za te niepotrzebne nikomu rady.
Ale otrzymałaś porady. Szukaj kontaktu z lekarzem bo jak tego nie odkrecisz to pracodawca ma wolną drogę do zwolnienia Cię dyscyplinarnie.
 
Widze, ze na tym forum to raczej normalnej porady się nie dostanie bo same ciotki dobre rady. Ja serio nie mam potrzeby stalkować mojego lekarza, wiem co mam robić jak się coś będzie działo i nie muszę do niego w po nocach dzwonić. Także wszystkim dziękuje za te niepotrzebne nikomu rady.
Jak Ci walną dyscyplinarkę i nie dostaniesz kasy to i po nocach będziesz dzwonić.
 
reklama
Mam problem może ktoś był w takiej sytuacji. Dnia 20 wrzesnia zgłosiłam lekarzowi ze chce iść na L4, byłam w 18 tyg ciazy. Byłam przekonana ze zwolnienie jest w systemie ZUS. Wczoraj dowiedziałam się, ze zwolnienie za miniony miesiąc nie dotarło do pracodawcy. Czy lekarz wystawi mi zwolnienie wstecz za ten okres ? W pracy zgłosiłam L4 tego dnia i teraz mam nieusprawiedliwiona nieobecność. Niestety od dwóch dni nie mogę skontaktować się z lekarzem żeby to skorygować.
Może wystawić ale musi się wytłumaczyć przed ZUS. Mój raz mi nie wystawił (co prawda po tygodniu już odkręcał) i właśnie z ZUS dzwonili do niego po papiery dlaczego byłam na L4 i dlaczego go nie wystawił.
Dla jasności miał wystawić później bo chwilowo (na wizycie) nie chciało przejść - program się wieszał.
 
Do góry