reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie lekarskie

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Cześć dziewczyny,
Może któraś z Was się zna. Jestem od zeszłej środy na zwolnieniu. Jutro wracam już do pracy. Termin 7 dniowego dostarczenia zwolnienia mija mi dziś, czyli wtorek czy jutro? Liczac od dnia nastepnego od wydania zwolnienia lekarskiego? Dzwonilam do pracy, ale sekretarka byla skolowana i jednak pow.zebym przyniosla jutro. Nie chce jakis problemow w pracy. Ale dzis nie mam sily isc przez pol miasta z tym zwolnieniem.
Pozdrawiam
 
reklama
Siódmy dzień zwolnienia mija dziś. Skoro sekretarka powiedziała, że mozesz przynieść jutro to chyba możesz ;) dla pewności może zrób zdjęcie lub skan zwolnienia i wyślij dziś...a papierek dostarcz jutro.
 
Mam takie pytanie 7 września poronilam po dwóch tygodniach dostałam jeszcze na 10 dni zwolnienia,ale lekarz mi wpisał z literka B.Potem poszłam jeszcze raz do lekarza na kontrol i lekarz wykrył y mnie torbiela dał jeszcze zwolnienie na 3 tyg i też z literka B.Mogę mieć jakieś problemy jak ktoś wsadzi język z pracy do zusu ???
 
Do góry