reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwolnienie w ciazy

reklama
Rozwiązanie
ja sie zle czulam, w 2 pierwsze mce schudlam z 5 kg z braku apetytu, bylam strasznie slaba a l4 dostalam dopiero u
prywatnego ginekologa. u jednego na nfz i u dwoch z lux medu (z pakietu z pracy) nie dostalam.
i cale szczescie ze dostalam to zwolnienie bo pozniej okazalo sie ze mam niewydolnosc szyjki.. nie chce myslec co by sie dzialo gdybym dalej pracowala bo po czesci byla to praca fizyczna -.-
jezeli faktycznie czujesz ze potrzebujesz tego l4 albo masz jakies wskazania to ja bym poszla wlasnie prywatnie.. ale nikogo nie polece bo ja z innego.miasta :(
Jak jesteś w ciąży i są podstawy do wypisania l4 to każdy Ci wystawi takie zaświadczenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja przy pierwszej ciąży na początku nie miałam podstaw do L4- dwaj lekarze powiedzieli mi że wszystko jest w najlepszym porządku i nie ma powodu do L4- mimo że zgłaszałam że się słabo czuje, jestem przemeczona, brzuch mnie pobolewa. Tydzień później (16 tyg) okazało się że szyjka skrócona do 28 mm i kategoryczny nakaz lezenia- juz do końca ciąży tak zostało. Wiec jak dla mnie to z tymi wskazaniami jest różnie, uwazam że jeżeli źle się czujesz w ciąży to należy przede wszystkim słuchać swojego organizmu.
 
no wlasnie nie kazdy wystawi moj stwierdzill ze w 6 miesiacu powinnam wrocic do pracy bo juz lepiej sie czuje a na poczatku miałam plamienia i krwawienia wolałabym nie ryzykowac powrotem do pracy skoro ciagle nie czuje sie na siłach aby isc i pracowac a gadania lekarza ktory tak uwaza ze powinnam isc to mam gdzies nie wie jak sie czuje
 
ja sie zle czulam, w 2 pierwsze mce schudlam z 5 kg z braku apetytu, bylam strasznie slaba a l4 dostalam dopiero u
prywatnego ginekologa. u jednego na nfz i u dwoch z lux medu (z pakietu z pracy) nie dostalam.
i cale szczescie ze dostalam to zwolnienie bo pozniej okazalo sie ze mam niewydolnosc szyjki.. nie chce myslec co by sie dzialo gdybym dalej pracowala bo po czesci byla to praca fizyczna -.-
jezeli faktycznie czujesz ze potrzebujesz tego l4 albo masz jakies wskazania to ja bym poszla wlasnie prywatnie.. ale nikogo nie polece bo ja z innego.miasta :(
 
Rozwiązanie
Do góry