reklama

ZWYCIĘZCY KONKURSU! Dostaliście kamizelki First BIKE?

Temat na forum 'First BIKE - forum o rowerkach biegowych' rozpoczęty przez First BIKE Ania, 7 Listopad 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. First BIKE Ania

First BIKE Ania Moderator

Przyślijcie nam zdjęcie Waszej pociechy!

I pamiętajcie, że kamizelkę odblaskową możecie zakładać dziecku także jesienią i zimą na kurtkę!
    Nie tylko gdy jeździ na rowerze, ale także na łyżwy czy na stok jeśli szusujecie na nartach!

Czekamy na Wasze zdjęcia :-) :-) :-)

IMG_5505_16.jpg IMG_7091_2_small.jpg

Ostatnia edycja: 7 Listopad 2011
  2. kora30

kora30 Fanka BB :)

dostaliśmy:tak: ale na razie nie ma rowerka i .... śniegu, więc sanki też odpadają;-)... może zrobie zdjecie na spacerku, ale dopiero w weekend...

3. reklama
  4. Corin

Corin Mama Trójki :)

Ja wlasnie dzis odebralam kamizelke. Dziekuje :-) ta kamizelka to dowod na to ze jak sie chce to mozna, jest sliczna , te wszystkie misie sprawia ze kazde dziecko chetnie ja zalozy. :-)

Moja Ewa jeszcze jest troche za mala na ta kamizelke ale zobacze co sie da zrobic w sprawie zdjecia ;-)

5. First BIKE Ania

First BIKE Ania Moderator

Corin, dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że podoba Wam się nagroda. Dzieci ją lubią właśnie dzięki tym wesołym akcentom. Poza tym nie zapominajcie, że teraz zimą kamizelkę można założyć też na kurtkę. Wtedy zapas się przyda :-)

View attachment 406913 IMG_5486_9.jpg View attachment 406915 View attachment 406916

Ostatnia edycja: 11 Listopad 2011
  6. Corin

Corin Mama Trójki :)

Obiecane zdjęcie Ewuni w kamizelce
    Jeszcze trochę w niej tonie, ale latem może będzie już dobra :-)

Załączniki:

• kam1.jpg
      kam1.jpg
      Rozmiar pliku:
      36,1 KB
      Wyświetleń:
      42
  7. onna

onna Fanka BB :)

do mnie tez dotarla, dziękuje :) Mierzenie oczywiście się odbyło ( prawie,że z walką o kamizelkę) ale nie przyszlo mi do głowy żeby zrobic zdjęcia. A teraz my jesteśmy u babci, a kamizelka w domu. Jak zdążę to zrobie zdjęcie w poniedzialek i wrzucę :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 Listopad 2011
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum