reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życie z dzieckiem z Zespołem Downa - czyli nie taki diabeł straszny jak go malują...

reklama
Nasze szczescie
 

Załączniki

  • IMAG0511.jpg
    IMAG0511.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 690
Kochana wielkie gratulacje!!! :-) Ale słodziak Wam się trafił, baaaardzo mi Olisia przypomina :tak: On też taki maleńki, słodziutki blondasek był :-D Suwaczek sobie zmień ;-) I dawaj też na Zakątek, tam częściej bywam ;-)
Teraz też jest słodziutki blondasek, ale już nieco wyrośnięty ;-)
Aniu dziękuję za życzenia dla Dziuni :-) Co prawda miała urodziny 9 dni temu, ale nie mogę coś się zebrać ze wstawieniem nowego suwaczka ;-)
U nas wszystko jakoś leci, można powiedzieć, że jest dobrze, Laura po kilku tygodniach skoku rozwojowego w końcu się uspokoiła, Jessiczka ma za to bunt dwulatka pełną gębą, a Oliś zaczyna Ją naśladować ;-)
Ale dobrze, że przynajmniej Ją naśladuje, bo po mnie nic nie chce powtarzać ;-) A tak to wiem, że jest zdolny, ale leniwy :-)
28 stycznia nastąpił dzień, na który czekałam ponad 4 lata, Oliś po raz pierwszy samodzielnie stanął w łóżeczku :-D Poryczałam się jak głupia ze szczęścia :-) Teraz już zaczyna się rysować jakaś perspektywa jeśli chodzi o chodzenie ;-) Ale nigdzie mi się nie spieszy, powoli, drobniutkimi kroczkami i w końcu osiągnie i tą umiejętność :-) Na razie nadal to stanie przeżywam ;-)
Buziole Wam zostawiam ogromne :-)
 
witam wszystkie szczęśliwe i dumne Mamy :-) Jestem studentką IIIroku pedagogiki specjalnej, w tym roku piszę pracę licencjacką o funkcjonowaniu rodzin wychowujących dziecko z ZD. czytając Wasze opowieści o dzieciach pomyślałam, że może ktoś zgodziłby się opowiedzieć mi o swojej rodzinie, niektóre opowieści są bardzo szczegółowe i może któraś z Mam zechciałaby ze mną współpracować. :-) byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc. jeśli któraś z Mam zgodziłaby się by mi pomóc podaję swojego maila anna_rydzewska1990@wp.pl . wszystkie informacje wykorzystam jedynie w celu naukowym.
 
Cześć dziewczyny.
Kacha twoja historia jest niesamowita.
Ja jestem w 35tc i czekam na Emilkę z ZD.Jestem już Kasiu na zakątku. Niesamowite forum.
Mam do Ciebie pytanie odnośnie lekarza który zdiagnozował ZD Olisia. Konkretnie dok.R z warszawy. Bo jeśli się domyślam to ja też u niego byłam. Czy rodziłaś w tym szpitalu co on przyjmuje czy w innym ?
 
Edytko, kojarzę Cię, kojarzę z Zakątka :-)
Nie rodziłam w tym szpitalu, w 29 tc wyjechałam do Belfastu i tutaj się Oliś urodził, a jakbym nie wyjechała to byłam zdecydowana na Wołomin :-) Chociaż z perspektywy czasu wiem, że nie byłby to najlepszy pomysł, ponieważ nie mają tam dobrego oddziału neonatologicznego, a ciężko tak się z dzieciną po porodzie rozstawać.
 
No widzisz nikt nawet na zakątku nie pisze o tym szpitalu i jestem w kropce. Jest oczywiście oddział neonatologiczny ale jak z dzieckiem jest źle to wysyłają do CZD no i mnie martwi ta rozłąka póki mnie nie wypuszczą ze szpitala. Ale chyba muszę troszkę Bogu zaufać. Jak leżałam w tym szpitalu na amniopunkcję to mam bardzo dobre wspomnienia co do opieki.
A jeszcze po niedzieli jadę na kontrolne usg do doktora R. to wtedy dopytam gdzie jest najlepiej urodzić w warszawie dziecko z ZD. Choć pewnie poleci swój szpital bo jak by inaczej.
Dzięki Kacha za szybką odpowiedz.
 
Witam was dziewczyny, Jestem mama Dominisia ktory urodzil sie 01.01.2012 z ZD, Jezeliprzyjmiecie mnie do swego grona opowiem wamswoja/nasza historie jak znajde wolna chwilke. Czasu nie minelo zbyt duzo i nie mam zdyt duzego doswiadczenia, ale bardzo sie ciesze ze powstal taki watek :) Dziekuje
 
reklama
Do góry