reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życie z dzieckiem z Zespołem Downa - czyli nie taki diabeł straszny jak go malują...

Ankami, oby więcej takich ludzi. Sama chętnie obejrzałabym jakiś spektakl.

Kasia, mój Kubulo jest strasznie uparty. U niego "nie" oznacza "NIE" :-D A co u Twojego Olisia?
 
reklama
Słowo "NIE" jest jedynym słowem, które Oliś wymawia bardzo wyraźnie :-D I doskonale wie co ono oznacza :-D Zresztą Jessiczka ma tak samo ;-) Oliś też strasznie uparty jest, ale nie wiem czy zwalać to na ZD, czy to cecha rodzinna ;-) Dziunia nie ma ZD, a uparta tak samo jak brat ;-):-p Mam nadzieję, że trzecia Córcia trochę odpuści z upartością, chociaż mój małż się śmieje, że naiwna jestem :-)
 
Hej :-)
Nie ogarniam ostatnio forum ale zagladam sie przywitać.
Kacha całusy od Fifka. Podziwaiam Was dziewczyny. Ja na moment bo dopadlo mnie jakies przeziębienie.A słowo 'nie" to chyba ulubione słowo dzieci :-) A ludzie...Ech..Oni niczego nie rozumieją...
 
Bodzinka dziękuję za całuski i przekaż Fifkowi całuski od nas :-) Jessiczka ma jeszcze jedno ulubione słowo oprócz: nie :-) A mianowicie od rana do wieczora chodzi i gada: am :-D Mogłaby cały dzień jeść ;-) Śmiejemy się z małżem, że ona je raz dziennie, rano zaczyna, a wieczorem kończy ;-)
 
W ten dzień jakże uroczysty,
w którym nasz Pan powstał,
oddajmy hołd nasz Jemu.
A ta chwila cudowna
niech zagości w sercu Twoim.
Już króliczek z barankiem
bawią się w koszyczku
jajo pomalowane w kolorach tęczy,
Kiełbaska z chrzanem
pięknie pchnie na stole.
A gdy najdzie poniedziałek,
niech na Tobie sucha nitka nie zostanie.
Wesołego Alleluja!


 
witajcie mamuśki
przeczytałam wasze forum i oczywiście zryczalam się na maksa

jesteście MEGA FANTASTYCZNE
pozdrawiam Was serdecznie
Kasia i Weronika z POR
 
Hej Kasiu, a czy POR to przepuklina oponowo rdzeniowa? Jak tak to mojej bratowej siostry synek też się urodził z tą wadą. Dzisiaj ma już 9 lat i jest wspaniałym chłopcem :-)
Pozdrowionka dla Ciebie i Weronisi :-)
 
reklama
Mam taką informację, głównie dla rodziców z Warszawy: ta szkoła specjalna, o której pisałam w artykule o Piotrku, w czerwcu będzie organizowała jakieś imprezy otwarte, zdaje się piknik i zawody sportowe. Pani dyrektor zaprasza wszystkich serdecznie. Nie wiem, czy ta wiadomość pojawi się na ich stronie, ale na wszelki wypadek można śledzić Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę"
A w Dniu Matki w "Klanie" będzie pokazany występ serialowego Maciusia, zdjęcia kręcili właśnie w tej szkole i statystowało mnóstwo uczniów.
 
Do góry