reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życiowe pogaduchy

Mysz a jak ci wyszlo z Jasiem? Bo mnie akurat syn a w otoczeniu same dziewczyny:-) No i ja i moja siostra też wyszłysmy jako dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem, ale moim znajomym też wyszedł chłopak, a mają dziewczynkę :-)
Musielibyśmy sprawdzić na większej próbce urodzeń majóweczek i innych mam. Ale patrzxąc na tę tabelkę, to większe prawdopodobieństwo jest urodzić chlopca, bo większość dzieciaczków poczęła się w sierpniu, na dziewczynkę trzeba było mieć odpowiedni wiek :-)
 
Ostatnia edycja:
UWAGA, UWAGA!!
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.

Już możecie szykować fotki! :tak:
 
reklama
Do góry