reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życiowe pogaduchy

Wszystkiego najlepszego dla Michalka!!!!! Duzo zdrowia, radosci i wspanialych zabaw z rodzicami i przyjaciolmi :-)
 
reklama
U nas przygotowania do imprezki urodzinowej prawie zakończone. Pozostało tylko jutro przystroić mieszkanie i wystawić na stół jedzenie:-D
Tylko nie zapomnieć rano iść na mszę w intencji synka.
 
I ja przesyłam spóźnione życzenia :-D.

U nas tynkarze zostawili bałagan, wszystkie ekipy swoje śmieci wywalały w workach, a tylko oni na stertę :wściekła/y:. No ale ściany ślicznie robią...
 
KLULICZKU
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JASIA:tak::tak::tak:ZEBY BYL ZAWSZE SZCZESLIWY I USMIECHNIETY NO I SLUCHAL RODZICOW:tak::tak::tak::-);-)
 
Dziękuję bardzo za życzenia :-D

Żaniu, złóż ode mnie życzenia Majeczce :-) Ucałuj od e-ciotki i życz jej pociechy z brata.

Dowikla wszystkiego najlepszego dla Wiktori i Klaudi, zdrowia, szczęścia i cierpliwych rodziców ;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc jestem nadal z mezem nie wiem jak dlugo... bo raz jest lepiej raz jest gozej... fakt niejest tak dobrze jak bylo kiedys... tylko chlopcy mnie trzymaja prznim.
co do Wojtka.. jest alergikiem... na laktoze i bialko mleka krowiego.. a tak ze na siersc kota , pierze kurcząt.. kurz...
w czerwcu bedzie mial robione badania krwi na inne alrgeny
do tego lekarze podejrzewają wade oskrzeli... bo przydyzym wysilku jak raczkowanie ... placz ciezko oddycha...
musze pilnowac go by nie doprowadzic by sie roplakal na dobre bo potrafi sie zapowietzyc i zrobic sie bordowy... :no:
Dostaje mnustwo lekow..
a pieniedzy wciaz brak... co mnie najbardziej wkurza to to ze ciezko co kolowiek latwic w tym durnym kraju... !!! zasilek pielegnacyjny latwie od 3 miesiecy i nic...
 
Do góry