reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życiowe pogaduchy

kinga80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Sierpień 2007
Postów
152
jeju dziewczyny, serdeczne dzięki za próby pomocy w sprawie opieki nad mamą.
ale teraz to już mojej mamie pomoże tylko modlitwa:-(. zmarła we wtorek. w czwartek ją pochowałam...

a jeśli chodzi o synka to wypisali nas we wtorek wieczorem, w czwartek wróciliśmy z powrotem. dziś juz w domu i oby tak zostało.

pozdrawiam Was.
 
reklama
KINGA
Wspolczuje Tobie bardzo
[*]
Pomodle sie za Twoja mame
Duzo zdrowka dla synka i duzo sily dla Ciebie
 
Kinga, przede wszystkim przyjmij i moje kondolencje [']
:-(


widzę,że majówkom brakuje miejsca by sobie od serca pogadać.
Zakładam wiec nowy wątek wydzielajac część postów.

Pozdrawiam i życzę by w watku tym było więcej uśmiechu niż smutku.
 
Kinga bardzo mi przykro:-:)-:)-(....swiatelko dla Twojej mamy...
[*], trzymaj sie jakos....
 
kinga - ja tez Ci bardzo wspolczuje :-( [']
Mama Was bardzo kochala i na pewno bedzie sie Wami opiekowac i nad Wami czuwac.
 
Kinga wyrazy współczucia z powodu śmierci mamy. Jeszcze tak niedawno pisalaś, że wyjście do niej jest odskocznią od siedzenia u tesciowej a tu nagle jej zabraklo. Smutne, sama drżałam niedawno o mamę, jak miala operację, trzymaj się dzielnie.
 
reklama
Jedyne co przychodzi mi na myśl w tym miejscu to to, ze bardzo dziękuję za kondolencje i wszystkie słowa otuchy.
 
Do góry