reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia, gratulacje, pozdrowienia......

LUCZYNKO, spóźnione ale szczere: życzę Ci abys każdego dnia miała powód, zeby pomyśleć: "Ale jestem szczęśliwa"!
Wszystkiego naj naj naj....
 
reklama
Mju dziekuje bardzo za zyczenia :-) i przepraszam ze pisze odpiero dzis ale ostatnio mam tyle spraw na glowie ze juz sie gubie :baffled:

Agutko a stara to ja juz jestem niestety, buuuu :-( nawet moj malzonek mi to powiedzial :baffled: stwierdzil ze bral sobie mloda 20-stke a tu teraz taka stara dupa :-p:-D:sorry2::dry:
 
DZIECIĄTKA!
NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĄTKA!
SAMEJ MIŁOŚCI WOKÓŁ I BEZTROSKIEGO DZIECIŃSTWA!

metoyou14jpgqo5.jpg
 
Spóźnione,ale najcieplejsze i najserdeczniejsze życzonka dla SZYMONKA,
z okazji DRUGICH URODZINEK!!!
Zdrówka i ciągłego uśmiechu na buzi!
:tak: :tak: :tak: :-)​


2_urodziny.gif


Zuzia i ciocia agutka :-D


 
ALUNI, IGORKOWI i SZYMONKOWI (tu troszke spoźnione:zawstydzona/y:) najlepsze życzenia z okazji
2​

urodzinek,składaja Ciocia Ola i Anielka :-)
Buziaki Dwulatki!
 
WOJTUSIU!
Z okazji Twoich 2 urodzinek składamy Ci najlepsze życzenia!Dużo zdrówka, dużo powodów do śmiechu i psot no i... fajnej siostry albo fajnego brata! :*
 
Szymonkowi, Aluni, Igorkowi i Wojtusiowi składamy najlepsze życzenia z okazji skończenia 2 latek. Dużo zdrówka i samych radosnych dni.

Filipek z mamusią.
 
reklama
Do góry