reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia, gratulacje, pozdrowienia......

Renee i ja Ci życzę wszystkiego naj najlepszego, przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz pociechy z córuni i mężusia.
A z tą trójką z przodu nic się w życiu nie zmienia.
 
reklama
RENEE i od kalpsującej chorery Andzi25 (kiedy to było:-p) przyjmij najlepsze życzonka
przede wszystkim zdrówka, usmiechu na Twej uroczej buźce i wogóle wszystkiego naj naj żey spełniły się rychło marzenia o Bartoszu:-)

To ja wezmę sałatke z kurczaka i faworki i o 13 też się stawiam:tak::-D:-D

 
RENEE KOCHANA !
Nawet nie wiem czego Ci zyczyc bo wszystko zostalo juz napisane.
Wiec ja napisze tak:





Z serdecznym życzeniami...

... konsekwencji w dążeniu do celu,
który dzielisz z innymi ludźmi,
i mocnego przekonania o słuszności
kroczenia własną drogą.
Nie ociągaj się i nie zwlekaj,
kiedy czeka na Ciebie
jasny i dobry cel.
Życzę Ci siły-idź zawsze prosto,
choćby kamienistą drogą.





Lucyna z rodzinką



Ja też się stawię o 13:tak:moze na watku "Teraz My!" ? Mam kukułkówkę-sama robiłam :tak:;-)Ma około 70%:-pJest bosssska:-p:-)
 
Ryba, Anna, Luczynko, dziękuję serdecznie, ależ miło poczytac takie słodkie życzenia;-). To przydałby się jeszcze jakiś smakowity torcik:-D, w takim razie muszę podskoczyc do cukierni:-p;-):-D:cool2:
 
RENATKO!!!

Najlepsze zyczonka,z okazji 30tych urodzin (kiedy to bedzie :cool: :-p)! Zdrowka,usmiechu na buzce,codziennego slonka,pociechy z Aluni i meza :-p no i masy masy kasy. :laugh2: :laugh2: :laugh2:


agutka z Zuzanka :-D

o71116068521.jpg



Ps. Ja ostatnio robilam Malibu. :cool2: Ma byc "dojrzale" dopiero jutro,ale w sumie jeden dzien w ta czy w ta roznicy nie robi. :-p Wiec ja sie stawiam z tymi procentami. :-D :-p
 
Renne
życzę Ci zwykłych cudów...
gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla ciebie zrobi
nieoczekiwanego telefonu od strego przyjaciela
zielonych świateł na twojej drodze na spacer ,albo do sklepu.

Załapałam się na ciasto?
 
******************************************

RENEE TY STARUCHO :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

życzę ci wszystkiego najnaj naj naj naj itd
szczęścia, zdrówka dla ciebie i całej waszej trójeczki, zadowolenia z chłopa, spełnienia wszystkich marzeń (tych malutkich i tych dużych)
i czego sobie kochana Renatko życzysz.

Wirtualny buziak dla ciebie
no i twoje zdrówko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*******************************************
 
reklama
Do góry