reklama

Życzenia&Gratulacje- te małe i te duże:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez mikimauro, 21 Styczeń 2010.

1. mikimauro

mikimauro Fanka BB :)

2. maltanka

maltanka Moderator

AgniesiaP, Aga221122 i wszystkie Agnieszki

W dniu imienin dużo szczęścia, radości,
    uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły,
    samych przyjemnych i spokojnych dni

3. reklama
  4. agi0506

agi0506 Fanka BB :)

I ja się dołączam do życzeń:-) Dzisiaj po raz pierwszy co niektóre z naszych mam i teściowych mają swój dzień:tak:
    Ja też napisałam opowiadanie ale już jakiś czas temu.Mam w 2 egzemplarzach.I napisałam ponad 100 wierszy. Nudziło mi się jak byłam młodsza:-):tak:
    A u u mnie co słychać? Poznałam ostatnio na jednym forum dziewczyny które mają przed sobą lub za sobą rozwód. Są młode nie mają jeszcze nawet 30 lat. Ja nie długo dostanę pozew do ręki i będę składała go. Z mężem podjęliśmy taka decyzję. Najbardziej Miłosz ucierpi ale wiem że będzie dobrze. Ja i mój mąż mamy szanse na rozpoczęcie nowego etapu w naszym życiu. I tego chcemy.:-):tak: A ogólnie jestem zmęczona przez Miłosza.:-)

5. WolfiA

WolfiA Lutowa MaMa ''07 i ''09

Bukiet najwspanialszych życzeń,
    uśmiechu i szczęścia,
    radości każdego dnia
    oraz wszelkiej pomyślności
    dla Was Drogie Agnieszki

6. AgniesiaP

AgniesiaP Fanka BB :)

Jeszcze raz bardzo, dziękuję za życzenia :-)

7. megusek

megusek Fanka BB :)

Agi - nie ma na liście tematu "urojone pomysły" to coś w sam raz by było ;-)

Agnieszki zapomniałam o życzeniach - mało znam Agnieszek w realu po prostu ;-) dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin!

8. pbg

pbg mama Zuzanki ;)

AGNIESZKOM ŻYCZĘ NAJLEPSZEGO :-):-):-)

Jeśli chcesz pisać to musisz sama wiedzieć o czym. Przeważnie jak chce się ktoś czymś powiedzieć to wie dokładnie co chce przekazać :-p
    Napisz o swoich doświadczeniach z okresu ciąży na temat twoim przejściom najbliższy.

9. jolek2

jolek2 uzależniona

Zosiu ,Bartusiu w dniu waszych urodzinek życzę wam samych pogodnych dni ,dużo uśmiechów i pociechy z rodziców

10. reklama
  11. Martussa82

Martussa82 Hankowa Matka-Wariatka :)

Jolka- czemu Ty nie śpisz?:szok:

dziś kolejne piękne urodziny!!!!!
    ANTAR, HOOBA- dużo dobrego Waszym Bambinom z tej okazji życzę! bezbolesnych upadków i nienudzących się zabawek:-D:-D:-D

12. kraf83

kraf83 Wdrożona(y)

100 LAT dla Zosi Antarka i Bartoszka Hooby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poleć forum