reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia&Gratulacje- te małe i te duże:)

mikimauro

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Styczeń 2009
Postów
1 844
Miasto
Irlandia/Co.Clare
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życze Ci Gabrysiu aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny, co rozwiewa wszystkie smutki! Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów, duzo zdrowia, no i serca Twich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczkow przesyła: ......
Internetowa ciocia!!!
1ffsxe.jpg

 
reklama
AgniesiaP, Aga221122 i wszystkie Agnieszki

W dniu imienin dużo szczęścia, radości,
uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły,
samych przyjemnych i spokojnych dni



I ja się dołączam do życzeń:-) Dzisiaj po raz pierwszy co niektóre z naszych mam i teściowych mają swój dzień:tak:
Ja też napisałam opowiadanie ale już jakiś czas temu.Mam w 2 egzemplarzach.I napisałam ponad 100 wierszy. Nudziło mi się jak byłam młodsza:-):tak:
A u u mnie co słychać? Poznałam ostatnio na jednym forum dziewczyny które mają przed sobą lub za sobą rozwód. Są młode nie mają jeszcze nawet 30 lat. Ja nie długo dostanę pozew do ręki i będę składała go. Z mężem podjęliśmy taka decyzję. Najbardziej Miłosz ucierpi ale wiem że będzie dobrze. Ja i mój mąż mamy szanse na rozpoczęcie nowego etapu w naszym życiu. I tego chcemy.:-):tak: A ogólnie jestem zmęczona przez Miłosza.:-)
 
Agi - nie ma na liście tematu "urojone pomysły" to coś w sam raz by było ;-)

Agnieszki zapomniałam o życzeniach - mało znam Agnieszek w realu po prostu ;-) dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin!
zdjecie_big.jpg
 
AGNIESZKOM ŻYCZĘ NAJLEPSZEGO :-):-):-)

Nie ma niestety. Sama też piszesz artykuły.A jak będę chciała to będę pisała.To mi pomoże zapomnieć że mnie czeka rozprawa rozwodowa.A jak nie pracuję to mogę pisać. Jedna z nas opowiadania pisze i to też sposób na życie. I fajnie by było by założyła bloga z tymi opowiadaniami. Ja też mam bloga od kilku lat.
Jeśli chcesz pisać to musisz sama wiedzieć o czym. Przeważnie jak chce się ktoś czymś powiedzieć to wie dokładnie co chce przekazać :-p
Napisz o swoich doświadczeniach z okresu ciąży na temat twoim przejściom najbliższy.
 
Zosiu ,Bartusiu w dniu waszych urodzinek życzę wam samych pogodnych dni ,dużo uśmiechów i pociechy z rodziców
 
reklama
Do góry