reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

DZIŚ ŚĄ URODZINY ( PEWNIE 18;-)) reginy_fallangi

Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.

.
birthday32.gif


.
 

Załączniki

  • 696911rr4hj9ysyr.gif
    696911rr4hj9ysyr.gif
    24,6 KB · Wyświetleń: 35
reklama
dziękuje serdecznie za życzenia :-) tak, oczywiście, że to 18 urodziny :-D:-D:-D ile by świeczek na torcie nie było, są to najlepsze urodziny bo pierwsze spędzone z moją córcią :-)
 
Regina, mam nadzieję że się nie pogniewasz, za te spóźnione, ale szczere życzonka urodzinkowe!!! Życzę ci spełnienia marzeń i pociechy z Ninusi, oby Ci przynosiła jak najwięcej radości i dumy!!! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

 
W dniu ukończenia 1 miesiąca moc buziaków i życzonek zdrówka, radości i uśmiechu dla Oliwki :-D:-D:-D:-D

A w dniu skończenia dwóch miesięcy życzenia zdrówka, prezentów i słonka dla Natalki :-D

Rośnijcie duże perełki na pociechę swoim rodzicom :-D


 
I jeszcze moc buziaków, i życzenia dużo prezentów, słonka i uśmiechu w dniu 2 urodzin dla Wiktorii, córki Beatki!!! Rośnij duża i radosna i przynoś jak najwięcej dumy swojej mamie :-D

 
reklama
Zajrzałam akurat dzisiaj na czerwiec, a tutaj taka niespodzianka :-) Dziekuję bardzo w imieniu Tymka za zyczenia Ewunia :-)

Pochwale sie moim chłopakiem na zamknietym :-)
 
Do góry