reklama

Życzenia Świąteczne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2013' rozpoczęty przez nimitii, 22 Grudzień 2012.

1. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Cześć marcóweczki. Chciałabym wam złożyć życzenia świąteczne, nie wiem czy już sobie nie składacie na głównym wątku ( nie nadąrzam tam ;)) dla tego chce w tym nowym wątku życzyć wam spokojnych świąt, pysznych potraw ;) i spokojnych ostatnich tygodni oraz samych dobrych porodów w 2013 roku.
    Życzę ja i Alex :)
    View attachment 525358

2. Mru

Mru Fanka BB :)

dziękuje i oczywiście dołączam się do życzeń!
    Wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt!

3. reklama
  4. onesmile

onesmile Świat według Pafffcia

Spokojnych, radosnych, rodzinnych i cieplych Swiat oraz wszelkiej pomyslnosci w Nowym, 2013 Roku zyczy onesmile z rodzina.

Obysmy wszystkie rodzily godnie, szybko, pieknie i bezbolesnie!
    :tak:

5. noelka84

noelka84 Fanka BB :)

Ja rowniez Wam zycze zdrowych, wesolych swiat w pieknej rodzinnej atmosferze!!!

6. maryńka

maryńka Fanka BB :)

Zdrowych, spokojnych Świąt w rodzinnej atmosferze zycze Ja i Gucio :tak:

7. Deizzi

Deizzi Fanka BB :)

Kochaniutkie życzę Wam przede wszystkim odpoczynku po tej świątecznej krzątaninie. Odpoczynku i spokoju w gronie najbliższych. Wiele radości, spełnienia marzeń i dużo dużo uśmiechów :) i żeby plecki i brzuszki nie bolały :)

8. roksaa

roksaa Fanka BB :)

Kobietki zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczywajcie i uważajcie na brzuszki:-) Wszystkiego najlepszego!!

9. truskafffka

truskafffka Fanka BB :)

a my dziękujemy i dołączamy do życzeń świątecznych :)

10. reklama
  11. NomiMalone

NomiMalone Fanka BB :)

To ja również dołączam sie do życzeń ale powtórzę to co najważniejsze ... zdrówka dla WAS !!! Buziooooleee :-)

12. Kania78

Kania78 ...

Zdrowych, radosnych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych Rodzin ślę wraz z rodzinką :-) Nie przejedzcie się, odpoczywajcie i uważajcie na Siebie :-)

Poleć forum