reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia urodzinowe naszych dzieciaczków :)

reklama
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia szczęścia i słodyczy dla Szymusia życzy Paulina z Amelką ;*

[*] Jaś
 
Dziewczyny!!!
Aż mi dech zaparło! Tyle życzeń, tyle ciepłych myśli!!
Dziękujemy z całego serca za wszystkie wierszyki, rymowanki, własne składane i sklecone od serducha, obrazki, baloniki!
Jesteście KOCHANE!
Dziękuję też za pamięć o Jaśku.
Dla mnie to ważne, że zapalacie wirtualną świeczkę dla niego.
Cieszy mi się serduszko :)


A impreza była udana nad wyraz! Szwedzki stół i dzieciaczki na środku (był jeszcze roczny chłopaczek mojego brata). Większość dorosłych na dywanie z maluchami :-) Fantastyczna impreza! Polecam ideę 'szwedzkiego stołu na imprezę dla dzieciaczków:-) "Tort" zrobiłam sama. Tarta z owocami i budyniem, tak żeby i dzieciaczki mogły zjeść. Jestem zadowolona, a Szymek tak się rozkręcił, że zapomniał o drzemce. Towarzystwo i bycie w centrum zainteresowania bardzo mu odpowiadało. Potem zasnął nam w 2 min. dosłownie:-D
 
maborka - to jeszcze ja :-) Przepraszamy za poslizg.
Zdrowia, radosci, samych szczesliwych dni i mnostwa przyjaciol - tego Ci Szymonku zyczy Twoj forumowy kolega Adas :-)

Jasiu ['] - opiekuj sie w dalszym ciagu braciszkiem - robisz to doskonale
 
Frotka sto latek dla Milenki.
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce – masz już jeden roczek więcej!
Wszystkiego najlepszego Sto Lat
images
 
Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą,
namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince,
wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem,
komety Halleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół.
Tego wszystkiego MILENCE dzisiaj życzy
Ciocia Karolina z Pawelkiem!!:-):-):-)


 
Milenko
Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny...
pencil.png


tor16.gif
życzy Alan z mamusią;)
 
Ostatnia edycja:
DLA MILENKI :)W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!
 
reklama
Do góry