reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

życzenia z okazji dnia mamy

reklama
Elomelo cudny.Dziekuję

Połaczyłam w jedno.Tak chyba będzie lepiej

Ciesze się, że Wam się podoba.

Dzięki za połączenie. Ja gdy wkleiłam, robiła się bezkształtna "masa", nie chciał sie wiersz zmieścić w jednym poście. Dziękuję.
Pozwoliłam sobie wprowadzić drobne zmiany (innym kolorem), bo przecież niektóre dzieci nie mają imion, a są bardzo dla nas WAŻNE i nie wolno o nich nie wspomnieć!
 
Ostatnia edycja:
Elomelo, dziękuję!!! Pięknie, to napisałaś... łezki w oku mi się zakręciły... coś cudnego!!! dziękuję bardzo!!!
Piękniejszych życzeń chyba nie mogłabym sobie wymarzyć :))
 
Super wiersz i nie zapomniałaś o Aniołkach którym rodzice nie zdążyli nadać imienia bo za wcześnie odeszły, utalentowana z ciebie mamusia. Aż się popłakałam i teraz będę czekać na spotkanie z moimi Aniołkami może wtedy zobaczę czy mam Anioła czy Aniołkę, a może jedno i drugie, ale na razie jestem potrzebna tu na ziemi mojemu ziemskiemu synkowi.
 
Inzagata, dziękuję ...

Edytowałam wiersz, bo niestety dołączył kolejny Aniołek - Franuś, od kolejnej wspaniałej Mamy ... (*)
 

I trochę krótszy z okazji Dnia Dziecka:


Własnie Dzień Dziecka w Niebie się zaczął,
Już skaczą Maluszki i tańczą "kaczuszki" ...
Chowają się w kątkach, fruwają przez chmurki

i zajadają kremowe rurki:)
Chłopaki mają niebieskie porteczki,
dziewczynki różowe sukieneczki.
Chłopaki jeżdżą samochodami,
dziewczynki bawią się laleczkami.
Rwetes dzisiaj w Niebieskim Kraju,
oj, broją nam, broją Maluszki w Raju...
 
reklama
reklama
Do góry