reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

życzenia

ankzoc

Maj '09 Kwiecień '13
Dołączył(a)
28 Listopad 2008
Postów
4 272
Miasto
pomorze
Dziewczyny pozwoliłam sobie założyć nowy wątek z życzeniami, każda z nas będzie mogła wpisać życzenia, świąteczne, urodzinowe, imienionwe itp.
Myślę, że to dobry pomysł :-), gdyż każdy będzie mógł bez problemu odczytać życzenia, nie tracąc ich w natłoku codziennych pogaduszek :-)
 
reklama
No i korzystając z okazji chciałabym jako pierwsza złożyć wam życzenia :-)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim mamusiom i dzieciaczkom chciałam życzyć wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi, odpoczynku od trosk i wyzwań życia codziennego a Nowy 2010 Rok niech będzie dla Was rokiem pomyślności, sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Ania i Maja




 
Kochane Wesołych świąt !!!!!!

i skoro to wątek życzeniowy to:

Roxy wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek

Aga dużo uśmiechu dla Jagódki z okazji 7 miesięcy- buziaki dziewczynki :***
 
Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia.
Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.
Niech obficie da, co ma najlepszego!
Dla wszystkich rodziców i dzieciaczków MAJOWYCH 2009
 
W związku z brakiem mojej obecności na forum przez okres świąteczny ,chciaIam zIożyć życzenia naszym soIenizantom.
FIorencjo i Krzysiu.Tsarino i Izuniu,Confi i Damianku, Owco i Wiktorku wszystkiego naj,naj od BB ciotki.

 
3999.JPG




Chcialam Wszystkim zlozyc najserdeczniejsze zyczenia Bozonarodzeniowe....oby ten czas byl dla Was i Waszych rodzin czasem spokoju, radosci i milosci.....by wszelkie wasnie i spory zniknely raz na zawsze.....
zycza Jola z Alicja i Amelia....:-)
 
dziękuje za życzenia dla Jagodzi,

a teraz (raz jeszcze) chciałabym złożyż życzenia z okazji Świąt:


Zdrowych, Wesołych Świąt w gronie Rodzinnym,
Oby wszelkie spory i kłótnie poszły
w zapomnienie - a w Waszych domach i sercach zagościł spokój wewnętrzny,
Cudownych prezentów,
a przede wszystkim przepięknych przeżyć z okazji pierwszych wspólnych Świąt z naszymi Maleństwami :tak::-):-):-):-)

życzą Wam i Waszym najbliższym: Aga, Jaga i Marczo :-):-):-)


5vbnsh.jpg
 
reklama
ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM MOJE KOCHANE MAJÓWECZKI
WESOŁYCH, FAJNYCH ŚWIĄT W GRONIE NAJBLIŻSZYCH,
WIELU WZRUSZEŃ, W KOŃCU TO NASZE PIERWSZE ŚWIĘTA Z NASZYMI MALUSZKAMI:biggrin2: , PIĘKNYCH PREZENTÓW, SPOKOJU I ODPOCZYNKU:biggrin2: I SMACZNEGO:biggrin2::biggrin2::biggrin2:!
 
Do góry