reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczonka urodzinowe dla naszych pociech.......

reklama
Och naprawdę się wzruszyłam, bardzo Wam wszystkim dziękujemy my z Emkiem i Jasiulek, który już smacznie chrapie po intensywnym dniu - mógł dzisiaj robić co chciał, broił na całego :p Ściągnął z grzejnika ciasto do pizzy i cichutko w kącie się nim bawił ;) Wieczorem latał bez pieluchy i zsikał się w przedpokoju a potem w swoim pokoiku hahaha Dostał swój największy prezent, czyli jeździk z puchatkiem i już kilku naklejek na nim brakuje :p A po południu byliśmy pierwszy raz w bajkolandii, póki co średnio mu się podobało, bo dzieciaki krzyczały, w kulkach się rozpłakał, bo go eMek wrzucił bez uprzedzenia, za co oczywiście dostał ode mnie po uszach, najbardziej podobał mu się domek z okienkiem, w którym ciągle zamykał i otwierał okiennice i stolik interaktywny. Na koniec dnia byliśmy w Tesco wydać furę kasy na zakupy roczkowe do sobotniej imprezki, w sklepie leciała muza a Jasiek chyba zadowolony z całego dnia całym sobą robił tany tany w wózku z zakupami :p
To był naprawdę dłuuuugi dzień, bo Jasiowi tak się spieszyło do świętowania roczku, że wstał o 4:34 :D

Jeszcze raz dziękujemy i z racji tego, że ostro szykujemy się do imprezki raczej nie będę zaglądać, to najbliższym solenizantom życzymy również wszystkiego co najsłodsze, najpiękniejsze, najbajeczniejsze i najciekawsze w świecie - niech ich bawi każdego dnia!!!!!
 
Wczoraj mnie nie było ale nieeeeee, nie zapomniałam, że nasz ukochany Jasiula kończy roczek!! Ciotka Katjuszka całuje Twoje stópki, łapki, uszka, noski, brzuszki i przesyła razem z Natalką sto tysięcy uśmiechów - na każdą okazje!! Bawcie się dobrze w sobotę Kochani!!! :-)
 
I my z Jamiem przesyłamy,choć spóźnione,to równie gorące życzenia dla malinowego Jasia.Duzo uśmiechu na tej malej buźce i samych radosnych dni u boku najlepszej mamy i taty na świecie!!

Milego świętowania;-)
 
Dziewczyny to jeszcze ja znowu spóźniona ( nie mam czasu ostatnio na neta moj tata w domu ze złamana noga no i jakos ostatnio jestem ciagle zmeczona a maly chce frówać:-))

STO LAT STO LA STO LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM najlepsze życzonka dla wszystkich roczniaczków.... a dla mam najlepszego z okazji upamiętnienia chwili która była rok temu czyli przyjścia na Swiat najkochańszych na świecie dzieciaczków
 
reklama
Do góry