reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żylak wargi sromowej

margola24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2010
Postów
758
Miasto
Radzymin
witam serdecznie.
jakiś czas temu zrobił mi sie na wardze sromowej żylak. lekarz uspokajał że nie zagraża on ani mnie ani dziecku, że ew. przy porodzie jak pęknie to będzie szyty. ale od kilku dni żylak bardzo boli. ból sprawia nawet chodzenie nie mówiąc juz o dotykaniu. no i powiększył się, warga sromowa jest napuchnięta. chciałabym zapytać czy jest może jakaś dostępna maść przeciw bólowa albo zmniejszająca obrzęk?? czy tak jak mówił lekarz, żylak zniknie po porodzie??
z góry dziękuje za odp, czekam niecierpliwie.
 
reklama
Witaj! Miałam podobny problem w ciąży... ginekolog przepisał mi DETRALEX -tabletki- ból i czesciowo obrzek ustąpiły-ale problem z żylakami mam do tej pory chociaż 1.5 roku temu rodziłam...
 
Do góry