reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Żylaki w miednicy małej

M@lly

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam.

Kilka dni temu ginekolog zdiagnozował u mnie "poszerzenie lewych przymacicz - cechy zastoju żylnego w miednicy małej". Jestem po dwóch poronieniach na przełomie 6/7 tyg. Wszystkie badania wychodzą w normie. Czekam na wyniki od genetyka. Odkąd dowiedziałam się zorientowalam się że w sumie boli mnie podbrzusze po lewej stronie. Wcześniej myślałam że to biodro albo że to normalne. Teraz się martwię. Wizytę u specjalisty mam dopiero w połowie lipca. Miala któraś z was problem z zylakami w macicy i donosiła ciąże. W rodzinie były mięśniaki na macicy i boję się że mnie też to czeka. :(

reklama

aspekt

Rozwiązania
10
Mnie stwierdzono żylaki przymacicz kilka tygodni temu i wg gina nic sie z tym nie robi i nie jest to przeciwwskazanie do ciąży. W sumie zaczelo sie kilka lat temu od hemoroidow, takze prawdopodbnie mam slabe naczynia w miednicy. Jestem tez w grupie ryzyka jako wielorodka. Siedzacy tryb zycia i nieprawidłowa psotawawa z pewnoscia nie pomogly. A Ty idziesz do angiologa z tym? Nie wydaje mi sie,zeby to mialo zwiazek z miesniakami. Mnie lekarz powiedział, ze lepiej rodzic sn z zylakami, w Internecie zas czytalam o planowym cc. Zylako pojawiły mi sie po ostatnim porodzie, wczesniej na pewno ich nie mialam, wiem jak wygladaly moje usg.

M@lly

Rozwiązania
0
Mnie stwierdzono żylaki przymacicz kilka tygodni temu i wg gina nic sie z tym nie robi i nie jest to przeciwwskazanie do ciąży. W sumie zaczelo sie kilka lat temu od hemoroidow, takze prawdopodbnie mam slabe naczynia w miednicy. Jestem tez w grupie ryzyka jako wielorodka. Siedzacy tryb zycia i nieprawidłowa psotawawa z pewnoscia nie pomogly. A Ty idziesz do angiologa z tym? Nie wydaje mi sie,zeby to mialo zwiazek z miesniakami. Mnie lekarz powiedział, ze lepiej rodzic sn z zylakami, w Internecie zas czytalam o planowym cc. Zylako pojawiły mi sie po ostatnim porodzie, wczesniej na pewno ich nie mialam, wiem jak wygladaly moje usg.
Chyba tak. Ginekolog, który specjalizuje się w tym. Mam dużą wadę wzroku więc raczej tylko cc. Można udrozbic jeśli przeszkadza, stwarza ból lub stwarza ryzyko. Odkąd wiem cały czas boli mnie podbrzusze, jajniki i miednica. Tylko u mnie jest problem z poronieniem nawykowym. I obawiam się że przez żylaki nie donoszę ciąży.

aspekt

Rozwiązania
10
Nie myśl pesymistycznie. Ja tez jestem po 2 poronieniach do 7tc. Jeśli konsultacja u tego nowego ginekologa wniesie cos ciekawego, to napisz. Mam nadzieje, że te Twoje żylaki są malutkie i dostaniesz tylko zalecenia profilaktyczne a niebawem bedziesz w zdrowej ciazy.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry