reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żylaki

Ania020317

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2016
Postów
711
Miasto
Doncaster
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy....dziś właśnie zauważyłam straszne żylaki na udach po boku i z tylu...pełno fioletowych większych pajączków i to nie zbyt atrakcyjny wygląd...poradzicie jak wy walczylyscie z lżylakami co zrobić aby były mniejsze bądź sie ich pozbyć...ehh a pytałam tydzień temu męża czy nie widać aby żylaki mi sie na nogach pojawiły...Boże to tak okropnie wyglada...
 
reklama
Zabieg skleroterapia. Koszt w moich rejonach to 400 zl + wizyta prywatna badania dopplera. Na zabieg też trzeba kupić pończochy uciskowe najlepiej z odkrytymi palcami w sklepie medycznym koszt ok 100 zl. Przede mną jest taki zabieg.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zabieg skleroterapia. Koszt w moich rejonach to 400 zl + wizyta prywatna badania dopplera. Na zabieg też trzeba kupić pończochy uciskowe najlepiej z odkrytymi palcami w sklepie medycznym koszt ok 100 zl. Przede mną jest taki zabieg.
A to w czasie ciąży można taki zabieg??? To nic tylko muszę sie dowiadywać tu w Anglii ile cenowo
 
W przypadku ciąży nie wykonuje się takich zabiegów. Może być tak, że po ciąży samoistnie Ci znikną.
 
Ja jestem po 3 zabiegach skleroterapii. Nie są zbyt bolesne bo polega to na wkluciu się w żyłkę i zaaplikowanie środka który uniemożliwia dalszy przeplyw krwi. Żyłka "zarasta" i jednoczesnie jest mniej lub wcale nie widoczna. W ciąży zabieg absolutnie zakazany. Ale powiem szczerze że w moim przypadku rezultaty byly krótkotrwałe. Żylaki i pajaczki pojawily się w miejscach obok. Byc moze ma wplyw na to moj stojacy tryb zycia..... Ciezko określić. Wiecej już nie spróbuję. Tetaz jestem w 15tyg ciazy i nogi pozostawiaja wiele do zyczenia.... To sie rozpisalam☺
 
Wkluc jest tyle ile masz zmienionych miejsc czyli zylakow lub pajaczkow. Szczerze powiem ze mnie najbardziej bolala na udzie od srodka na 2 dzien. Ledwo moglam chodzic. Moze nie kazdemu znow sie pojawia... U mnie tak akurat bylo.
 
reklama
Ja mam całą zewnętrzną stronę prawej łydki w pajaczkach i jakiś zator w żyle. Sporo tego ale co poradzić. Pójdę i się okaże choć tj teraz czytałam to po ciąży może wyjść spowrotem a nawet o wiele więcej :-( :(
 
Do góry