reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka?

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Mozecie mi powiedziec o co chodzi? Mialam wode Zywiec Zdroj na ktorej pisze ze jest to jedyna woda polecana dla niemowlat przez Instytut Matki i Dziecka. Natomiast dzis na nowej zgrzewce tej wody widze napis ze jest polecana przez Instytut Matki i Dziecka dla dzieci powyzej 3 rz.
I pisze inny sklad. O co chodzi? Nie moge tej wody dac 7 miesiecznemu dziecku? Ja mysllam ze Zywiec niegazowany jest zawsze taki sam, ze woda to woda.
 
reklama
Rozwiązanie
Nigdy się na tym zbyt nie rozwodziłam. Podawalam Primavere, żywca. Kiedy była inna zrodlana też nad tym nie myślałam.
Przegotowana była przez parę miesięcy później już tylko podgrzewana.
reklama
Bylam dzis u pediatry i powiedziala by dawac Zywca tego dla niemowlakow i przegotowywac go. Dziwne bo tutaj czytam zeby Zywca nie przegotowywac? Powiedziala ze przegotowanie usunie zanieczyszczenia w tej wodzie czy jakos tak zrozumialam, co o tym myslicie?
 
Przeczytaj wyżej o wodzie było bardzo wyczerpująco wyjaśnione przez dietetyka dziecięcego.

A tu nt wód źródlanych.
Screenshot_2020-05-27-17-10-49-846_com.android.chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Nigdy się na tym zbyt nie rozwodziłam. Podawalam Primavere, żywca. Kiedy była inna zrodlana też nad tym nie myślałam.
Przegotowana była przez parę miesięcy później już tylko podgrzewana.
 
Rozwiązanie
Do góry