reklama

Żywienie dzieci

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez trinity81, 16 Czerwiec 2016.

 1. trinity81

  trinity81 Początkująca w BB

  Drogie mamy, chciałabym poznać Waszą opinię na temat żywienia dzieci, szczególnie w pierwszych miesiącach i latach życia. Sama stanęłam przed trudnym wyborem jaką żywność podawać córce przy rozszerzaniu diety. Oczywiście słyszałam wiele opinii, żeby podawać tylko ekologiczną żywność i przygotowywać posiłki samemu, ewentualnie ekologiczne słoiczki lub po prostu nie dać się zwariować i podawać to co oferują lokalne sklepy. Jak to jest lub było u Was? Ekologiczne czy zwykłe produkty? Samodzielnie przygotowywane czy ze słoiczka? Czym kierowalyscie się przy wyborze jedzenia dla swoich maluszków?
   
 2. złośka

  złośka Fanka BB :)

  Ja też nie jestem wybitną fanką ekologii jeśli chodzi o żywienie dzieci - ma być zdrowo, a czy ekologicznie to już kwestia indywidualna.
   
 3. reklama
 4. katpio123

  katpio123 Zaciekawiona BB

  Ja nie popadam w tym temacie w paranoję zdrowego żywienia, ale pomimo tego staram się zwracać uwagę na to, czym karmię dziecko. Wszyscy w mojej rodzinie unikamy np. jedzenia wędlin ze sklepu. Wolę kupić mięso i sama je upiec. W produkty spożywcze często zaopatrujemy się w Link do: Eko Ruczaj . Swego czasu to tam kupowałam słoiczki dla córki na dni, kiedy samej nie chciało mi się gotować. Mają spory wybór obiadków bezglutenowych.
   

Poleć forum