reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żywienie niemowląt i małych dzieci

No a atopowe zapalenie skory ma zwiazek z mlekiem? bo to wyskakuje najbardziej jak wypije mleko, zjem jogurt, jajko itd. Kupilam mleko sojowe, po tym byl caly wysypany na buzi, a na drugi dzien zniklo. No to kupilam kozie, po tym mial lekko plamy.. Za kazdym razem robi kupki mocno ze sluzem i z krwia. Od kiedy nie jem nabialu - kupki sa normalne. Poki co odstawilam wszystko, ale dokarmiam go mlekiem h.a.,a w skladzie tego mleka znalazlam tez laktoze... Wiec teraz te wysypki moze miec po tym mleku. Jutro kupie pepti, bo dzis szukalam a nie bylo, wykupione mleko we wszystkich sklepach:szok: i zobacze jaka bedzie reakcja, jak wszystko zniknie, to bedzie jasne.. Choc nie chcialabym zeby mial ta skaze.. No ale co poradze? Ja tez mialam skaze jak bylam mala... :-(
 
reklama
Hague, soja, jajka sa jednym z najsilniejszych alergenow.. jesli Tomek ma alergie, to nie zdziwilabym sie, gdyby to go uczulalo..
orzechy arachidowe tez uczulaja, cytrusy, duzo tego jesz?
 
w ogole nie jem cytrusow, orzechow tez nie.
z owocow jem tylko jablka, czasami banany, ale to rzadko.
mandarynek, brzoskwin, truskawe, kiwi i innych nie tykam, no w sumie to tylko jablka jem.
No nic, nie bedziemy sie glowic, kupie pepti i mam nadzieje, ze wszystko bedzie jasne. a jak nie, to wprowadzam diete cud do menu :-D
 
stwierdzam wszem i wobec, ze od kilku tygodni nie jem produktow mlecznych, Tomek dokarmiany jest mlekiem modyfikowanym H.A. i skaza znika. Kolo uszu juz kompletnie zeszlo, zostalo jeszcze na policzku kolo ust, ale tez juz sie zmniejsza :tak: nie zmienialam zadnych proszkow, nie smarowalam go zadnymi kremami przeciwalergicznymi, czyli to nie zadne atopowe zapalenie skory ani uczulenie na jakies owoce, lub inne produkty :happy:
 
Mam pytanko. Czy dostane w np. Dece herbatke z kopru wloskiego? Bardzo prosze napiszcie gdzie moge dostac i jak ona sie nazywa po Holendersku?

Pamietam ze Sencilla kiedys pisala, ale nie wiem nawet gdzie szukac.

Z gory wielkie dzieki
 
reklama
Anetko to Venkel thee



mam pytanie, od 6 miesiaca chce wprowadzic miesko do diety Tomeczka, mam miesko dawac codziennie?
 
Do góry