reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żywnienie 11 miesięcznego dziecka

Dołączył(a)
26 Listopad 2010
Postów
2
Witam chciałabym by ktoś wypowiedział się na temat żywienia 11 miesięcznego dziecka. Nie wiem czy dobrze ułożyłam diete mojej córekczki, modyfikowałam ja pare razy tak żeby odpowadala mojemu dziecku ale dalej nie wiem czy dobrze. Moja mała jest dalej na piersi, karmie ją piersią w nocy po kaszce - jesli jeszcze chce i w nocy jak sie obudzi i czesem rano koło 6. A wiec:
o 6 dostaje pierś
o 9 - 10 kaszke na mleku mogyf(wpija bardzo mało kolo 60 ml) lub dostaje jajecznice z 2 jajek
o 14 dostaje obiadek caly słoiczek (miesko, rybka 2 razy w tyg)
o 17 jogurt z owocami
o 20 - 21 kaszka na mleku modyf ( tak samo mało ok 60 ml ) i na popicie dostaje pierś jak nie chce to tylko w nocy jak sie obudzi.
Nie wiem czy nie za mało mleka pije ;/ chce powoli juz rezygnowac z karmienia piersią ale corka leka nie lubi modyfikowanego i wogóle nie wypije z butelki - jedyne co to z odrobina kaszki i to lyżeczką - ale to jak juz pisalam mało. Bardzo prosze o porade.
 
reklama
aha jeszcze czasami dostaje na drugie śniadanie zamiast kaszki na mleku i jajecznicy na parze kanapke z szynką. W ciągu dnia je także biszkopty i chrupki kukurydziane. Wychodzi na to że na calą dobe dostaje 2 razy pierś i jak narazie chce zeby tak zostało
 
Do góry